Wrestling - Meet

Season:
Team Results
  SCHOOL SCORE  
1. Fairfield 200.5  
2. Mason 172.0  
3. Lakota East 127.5  
4. Sycamore 124.5  
5. Middletown 91.0  
6. Colerain 71.0  
7. Lakota West 55.0  
8. Hamilton 37.0  
9. Princeton 35.0  
10. Oak Hills 24.0  

106
  NAME SCHOOL  
1.  Pacey Najdusak Mason  
2.  Jake Vayo-Smith Sycamore  
3.  Brandon Mitchell Oak Hills  
4.  Austin Hubbard Fairfield  
113
  NAME SCHOOL  
1.  Andrew Newkirk Fairfield  
2.  Noah Lippert Mason  
3.  Marquis Gamble Princeton  
4.  John Doyle Lakota West  
120
  NAME SCHOOL  
1.  Moustapha Bai Fairfield  
2.  Dominic DiTullio Mason  
3.  Josue Dawson Princeton  
4.  Max Boaz Lakota East  
126
  NAME SCHOOL  
1.  Jabari Thomas Fairfield  
2.  Cristian Chavez Lakota East  
3.  Tim Smith Colerain  
4.  Elijah Jackson Princeton  
132
  NAME SCHOOL  
1.  Sam Glassco Mason  
2.  Elijah King Fairfield  
3.  Benjamin Whatley Lakota West  
4.  Christian Shabazz Middletown  
138
  NAME SCHOOL  
1.  Alex Epstein Lakota East  
2.  Aundre Zornes Middletown  
3.  Chris Beltre Fairfield  
4.  Robert Von Oak Hills  
145
  NAME SCHOOL  
1.  Christopher Donathan Mason  
2.  Judah Thomas Middletown  
3.  Jackson Leahy Lakota East  
4.  Zaine Brewer Lakota West  
152
  NAME SCHOOL  
1.  Amar Thomas Fairfield  
2.  Dylan Deck Hamilton  
3.  Darryl Patrick Colerain  
4.  Jermaine Richards Middletown  
160
  NAME SCHOOL  
1.  Ryan Draughn Sycamore  
2.  Breydan Theis Lakota East  
3.  Dilyn Boyle Hamilton  
4.  Elric Nijakowski Mason  
170
  NAME SCHOOL  
1.  Jacob Truxall Middletown  
2.  Jaycob Reynolds Sycamore  
3.  Khamil Abdul Colerain  
4.  Brody Miller Fairfield  
182
  NAME SCHOOL  
1.  Toby Amburgy Mason  
2.  Kemari Brown Fairfield  
3.  Tavier Lugo Lakota East  
4.  Peter Folz Sycamore  
195
  NAME SCHOOL  
1.  Edward Son Sycamore  
2.  Tristin Noble Fairfield  
3.  Cameron Lucke Mason  
4.  Xyair Anderson Colerain  
220
  NAME SCHOOL  
1.  Jarron Knaff Sycamore  
2.  Brandon Smith Fairfield  
3.  Dylan McFaddin Middletown  
4.  Aneesh Vyas Lakota West  
285
  NAME SCHOOL  
1.  Aaron Sharp Lakota East  
2.  Ace Ehrenschwender Colerain  
3.  Luis Lobato Fairfield  
4.  Rashun Thomas-Newbolt Sycamore  
File(s)
GMC Wrestling Championship 2019

 
Plato's Closet Buffalo Wings & Rings Creach Law Advance Transportation Systems, Inc.