Girls Cross Country - Statistics

All Meets
  NAME SCHOOL LOCATION TIME
1. Carly Spletzer (Sr) Lakota East Lakota East Fall Classic II 18:11.30
2. Victoria Schwegmann (Sr) Sycamore Milford Invitational 18:35.00
3. Alyssa Hammond (So) Oak Hills Milford Invitational 18:45.70
4. Kelsi Harris (Sr) Lakota East Milford Invitational 18:47.70
5. Aria Hawkins (Sr) Mason Lakota East (VoA) 18:59.70
6. Eva Hensley (Fr) Oak Hills Milford Invitational 19:02.10
7. Abby Muglia (Sr) Mason Lakota East (VoA) 19:06.80
8. Erica Fennimore (Sr) Mason Milford Invite 19:09.10
9. Jenna Harris (Sr) Mason Lakota East (VoA) 19:22.80
10. Dani Thorner (Jr) Lakota East Milford Invitational 19:25.80
11. Kennedy Rader (Jr) Mason Lakota East (VoA) 19:28.50
12. Macie Radcliffe (Jr) Mason Lakota East (VoA) 19:29.10
13. Manuela Capiello (Sr) Mason Lakota East (VoA) 19:29.60
14. Ady McDonald (Fr) Oak Hills Lebanon Invitational 19:31.50
15. Advika Sumit (Jr) Mason Lakota East (VoA) 19:34.80
16. Megan John (Sr) Oak Hills Milford Invitational 19:42.50
17. Carlie Condit (Fr) Mason Lakota East (VoA) 19:45.50
18. Marina Walter (Fr) Colerain Milford 19:50.00
19. Jocelyn Willis (So) Lakota East Milford Invitational 19:51.20
20. Kiera Doran (Sr) Mason Milford Invite 19:55.40
21. Avery Legault (So) Mason Milford Invite 19:57.20
22. Ellie Bevan (Sr) Mason Lakota East (VoA) 19:58.20
23. Grace Henson (Fr) Mason Lakota East (VoA) 19:59.50
24. Grace Mckay (So) Mason Milford Invite 20:01.20
25. Sophia Goldschmidt (Fr) Mason Lakota East (VoA) 20:05.40
26. Sarah Renfro (Jr) Lakota East Milford Invitational 20:19.80
27. Anabelle McDonald (So) Oak Hills Milford Invitational 20:22.50
28. Julia Hageman (So) Oak Hills Milford Invitational 20:23.30
29. Betsy Areddy (Jr) Mason Milford Invite 20:24.80
30. Anna Schmeichel (Fr) Mason Lakota East (VoA) 20:35.10
31. Abby Burns (Sr) Mason Lakota East (VoA) 20:36.50
32. Anna Wegener (Fr) Sycamore Milford Invitational 20:40.00
33. Paxton Oberhaus (Sr) Lakota East Milford Invitational 20:40.50
34. Jemma Pooley (Jr) Sycamore Milford Invitational 20:41.00
35. Megan Huth (Sr) Oak Hills Milford Invitational 20:45.10
36. Faith Tang (Sr) Mason Lakota East (VoA) 20:49.10
37. Abby Slife (Fr) Mason Lakota East (VoA) 20:49.30
38. Ava Orlando (So) Mason Lakota East (VoA) 20:49.60
39. Madison Coster (Fr) Oak Hills Milford Invitational 20:59.50
40. Marissa Thorp (Sr) Sycamore Milford Invitational 21:04.00
41. Sharanya Nair (Fr) Mason Milford Invite 21:05.30
42. Anna Kluesener (Sr) Lakota East Milford Invitational 21:08.40
43. Ellie Horvath (Sr) Mason Lakota East (VoA) 21:11.80
44. Anna Munoz (So) Sycamore Milford Invitational 21:13.00
45. Ashley Robey (Sr) Mason Lakota East (VoA) 21:16.40
46. Cecilia Pastrick (So) Oak Hills Milford Invitational 21:16.90
47. Ava Clay (So) Lakota East Lebanon Running Warrior Invitational 21:19.30
48. Maria Shomo (So) Sycamore Milford Invitational 21:21.00
49. Hope Keith (So) Lakota East Milford Invitational 21:21.90
50. Lauren Mang (So) Lakota West Lakota East Inv 21:22.70
51. Andrea Berkebile (So) Mason Princeton Invite 21:24.90
52. Ashleigh Borders (Sr) Mason Moeller 21:28.30
53. Makenna Carrigan (So) Princeton Princeton XC invite 21:34.56
54. Grace Abrams (Sr) Princeton Loveland XC Invite 21:34.80
55. Gaby Pereda (Sr) Sycamore Milford Invitational 21:38.00
56. Breanna Boyle (Fr) Middletown Lebanon 21:40.00
57. Allyssa Dilley (Jr) Mason Milford Invite 21:49.70
58. Lydia Maynus (Fr) Colerain Milford 21:59.00
59. Sarah Schrantz (Sr) Sycamore Milford Invitational 22:06.00
60. Brooke Wilson (Fr) Lakota East Milford Invitational 22:11.20
61. Emma Lucas (Jr) Oak Hills Milford Invitational 22:14.40
62. Cali Reynolds (Jr) Lakota East Loveland Sunset Quad 22:15.50
63. Kayeln Ziegler (Sr) Sycamore Milford Invitational 22:23.00
64. Clare Taphorn (So) Colerain Milford 22:24.00
65. Kellee Shay (Fr) Oak Hills Milford Invitational 22:25.10
66. Rachel Anderson (Sr) Lakota East Milford Invitational 22:26.40
67. Erin Tumulty (Sr) Mason Princeton Invite 22:30.70
68. Kayla Busby (So) Sycamore Milford Invitational 22:32.00
69. Kenzie Coffey (Jr) Middletown Lebanon 22:37.00
70. Gabby Tackett (Sr) Fairfield Eaton 22:38.00
71. Anna Hewitt (So) Sycamore Milford Invitational 22:44.00
72. Kaitlin Thomas (Fr) Fairfield Eaton 22:45.00
73. Melanie Kessler (So) Princeton Eaton XC Invite 22:46.30
74. Amane Ohhashi (Fr) Lakota West Eaton Inv 22:49.30
75. Kassie Martin (Jr) Lakota West Eaton Inv 22:51.00
76. Brooklyn Salyers (Sr) Lakota East Milford Invitational 22:52.10
77. Kyra McHugh (Jr) Sycamore Mason Invitational 22:55.00
78. Emily Siderits (Jr) Sycamore Milford Invitational 22:57.00
79. Claire Berlier (So) Sycamore Loveland Invitational 22:58.00
79. Cailey Hurst (Sr) Fairfield Lebanon 22:58.00
79. Cami Mathews (So) Sycamore Loveland Invitational 22:58.00
82. Ella Huelskamp (So) Lakota East Milford Invitational 22:59.80
83. Robin John (So) Oak Hills Milford Invitational 23:00.50
84. Ashley Haarmeyer (Fr) Oak Hills Milford Invitational 23:01.20
85. Caitlyn Wunderlich (Fr) Oak Hills Milford Invitational 23:01.60
86. Cece Sommer (Fr) Oak Hills Milford Invitational 23:01.80
87. Sophie Wilson (So) Lakota East Milford Invitational 23:01.90
88. Jenna Rugg (Jr) Lakota East Milford Invitational 23:02.20
89. Kelsey Heaton (So) Sycamore Milford Invitational 23:03.00
90. Morgan Stevens (So) Lakota West Lakota East Inv 23:09.70
91. Lauren Burns (Fr) Princeton Eaton XC Invite 23:10.60
92. Hannah Best (Sr) Fairfield Eaton 23:15.00
93. Kayla Compton (So) Fairfield Lebanon 23:17.00
94. Chloe Gordon (Jr) Sycamore Milford Invitational 23:19.00
95. Zoey Dunham (So) Lakota East Milford Invitational 23:19.50
96. Jozy Allen (Sr) Sycamore Milford Invitational 23:21.00
96. Elizabeth Staffiera (Sr) Sycamore Milford Invitational 23:21.00
98. Julie Bohorfoush (Sr) Lakota East Milford Invitational 23:21.50
99. Emma Anglin (Sr) Fairfield Eaton 23:22.00
100. Maria Olson (So) Oak Hills Milford Invitational 23:24.90
101. Amelia Boerger (Jr) Colerain Milford 23:25.00
102. Lauren Statzer (Sr) Mason Talawanda Invite 23:29.10
103. Taylor Whitaker (Fr) Fairfield Eaton 23:33.00
104. Sophie Morehead (So) Oak Hills Milford Invitational 23:35.60
105. Clarice Newman (Jr) Sycamore Milford Invitational 23:37.00
106. Alyssa Giordano (So) Oak Hills Milford Invitational 23:38.90
107. Olivia Shields (Jr) Sycamore Loveland Invitational 23:39.00
108. Isabelle Ritzie (Jr) Fairfield Lebanon 23:42.00
109. Caroline Campbell (So) Middletown Lebanon 23:45.00
110. Kiersten Carr (Jr) Lakota West Eaton Inv 23:49.20
111. Alexis Dean (Jr) Fairfield Eaton 23:50.00
112. Victoria DeBrosse (So) Sycamore Loveland Invitationa 23:53.00
113. Shannon Cheng (So) Sycamore Loveland Invitational 23:56.00
114. Kenzie Miller (Fr) Fairfield Eaton 23:57.00
115. Anna Wells (So) Lakota West Eaton Inv 24:01.20
116. Veronica Looney (Sr) Sycamore Milford Invitational 24:05.00
117. Cayden Mathis (So) Middletown Eaton 24:06.00
118. Jordyn Wagner (Sr) Mason Moeller 24:13.20
119. Haley Asbury-Thomas (Fr) Fairfield Little Miami 24:18.00
120. Katie Daugherty (Sr) Oak Hills Milford Invitational 24:18.10
121. Delaney Greve (So) Sycamore Loveland Invitational 24:20.00
122. Maddy Mouser (Jr) Oak Hills Little Miami Invitational 24:27.30
123. Bella Lopez (Sr) Fairfield Eaton 24:28.00
124. Claire Jensen (Fr) Sycamore Mason Invitational 24:32.00
125. Riley Williams (Fr) Oak Hills Milford Invitational 24:33.60
126. Madeline Ronningen (Fr) Sycamore Loveland Invitational 24:38.00
127. Ella Burgess (Sr) Sycamore Milford Invitational 24:40.00
128. Hannah Bennett (Sr) Oak Hills Milford Invitational 24:40.30
129. Maddie Slagle (Fr) Princeton Loveland XC Invite 24:40.80
130. Allyssa Osborn (Sr) Oak Hills Milford Invitational 24:42.20
131. Bailey Warner (So) Middletown Eaton 24:44.00
132. Anika Nattamai (Fr) Sycamore Milford Invitational 24:46.00
133. Kristy Feldman (Sr) Colerain Milford 24:49.00
134. Marissa Meyer (Sr) Fairfield Eaton 24:51.00
135. Shiloh Walz (Sr) Oak Hills Milford Invitational 24:53.40
136. Lila Newman (So) Oak Hills Lebanon Invitational 24:55.50
137. Eleanor Hein (Fr) Sycamore Loveland Invitational 24:57.00
138. Aleea Hoskins (Jr) Fairfield Eaton 24:59.00
138. Mia Kmet (Fr) Sycamore Milford Invitational 24:59.00
140. Grace Borton (So) Oak Hills Milford Invitational 25:00.90
141. Naomi Wischer (Jr) Sycamore Milford Invitational 25:20.00
142. Lanie Pishotti (Jr) Sycamore Milford Invitational 25:36.00
143. Reagan Becker (Sr) Sycamore Milford Invitational 25:41.00
144. Miranda Bachman (Sr) Oak Hills Milford Invitational 25:41.50
145. Ana Isabel Ramirez Maldonado (Sr) Sycamore Milford Invitational 25:42.00
146. Ella Chapman (Jr) Sycamore Mason Invitational 25:55.00
147. Abby Singstock (Jr) Sycamore Milford Invitational 26:01.00
148. Madison Dean (Fr) Fairfield Lebanon 26:08.00
149. Jocelyn Tanner (Jr) Sycamore Loveland Invitational 26:09.00
150. Emma Golembiewski (Sr) Lakota East Milford Invitational 26:25.00
151. Ally Ciotola (Fr) Sycamore Loveland Quad 26:29.00
152. Kyleigh Studt (So) Sycamore Milford Invitational 26:34.00
153. Payton Vordem Esche (So) Lakota East Milford Invitational 26:43.90
154. Audrey Schmipf (Sr) Fairfield Eaton 26:48.00
155. Meredith Stein (Sr) Oak Hills Milford Invitational 26:49.00
156. Jada Pressman (So) Sycamore Milford Invitational 26:50.00
157. Julie Lopez (Jr) Fairfield Eaton 26:51.00
158. Trisha Chidambaram (So) Sycamore Milford Invitational 27:15.00
159. Katelyn Feiser (So) Colerain Milford 27:24.00
160. Meredyth Blake (So) Lakota East Lakota East Fall Classic II 27:29.20
161. Lyndsay Begley (Jr) Fairfield Moeller 27:34.00
162. Frankie Stull (Jr) Lakota East Milford Invitational 27:50.70
163. Morgan Perdue (Fr) Sycamore Milford Invitational 28:11.00
164. Kaylee Hubler (So) Colerain Milford 28:12.00
165. Hannah Hartman (So) Fairfield Eaton 28:17.00
166. Ashlyn Thomas (Jr) Sycamore Loveland Invitational 28:24.00
167. Sophia Mignery (So) Hamilton Talawanda 28:32.00
168. Peyton Harmon (Jr) Sycamore Loveland Invitational 28:36.00
169. Sadie Marcoux (Fr) Sycamore Milford Invitational 28:41.00
170. Chloe Roberson (Fr) Oak Hills Milford Invitational 28:47.10
171. Audrey Nordin (Fr) Sycamore Milford Invitational 28:55.00
172. Abby Koesters (Jr) Colerain Loveland 29:16.00
173. Chloe Amlin (Sr) Oak Hills Milford Invitational 29:24.40
174. Fiona Wafula (Fr) Oak Hills Milford Invitational 29:30.60
175. Emma Hartman (Fr) Oak Hills Milford Invitational 29:36.30
176. Lilly Morris (So) Oak Hills Milford Invitational 29:37.70
177. Tali Brown (So) Sycamore Milford Invitational 29:44.00
178. Delaney Ciotola (Jr) Sycamore Milford Invitational 29:45.00
179. Mikayla Baldwin (Jr) Colerain Loveland 29:52.00
180. Abby Mann (Sr) Fairfield Eaton 30:12.00
181. Bayla Randolph (Fr) Hamilton Hamilton Invite 30:15.00
182. Lilly Brogan (Sr) Oak Hills Milford Invitational 30:40.20
183. Lily Diebold (Fr) Colerain Milford 31:27.00
184. Emily Baldwin (Fr) Sycamore Milford Invitational 32:22.00
185. Hayley Burge (So) Lakota East Mason Invitational 33:06.30
186. Nina Apking (Fr) Sycamore Moeller Prime Time Invitational 33:20.00
187. Zoe Horrall (So) Hamilton Hamilton Invite 37:02.00
188. Lauren Cornett (Jr) Hamilton Hamilton Invite 41:43.00
189. Sami Geckeler (Fr) Hamilton Preble Shawnee 42:40.00
190. Hannah Apgar (Sr) Hamilton Talawanda 49:37.00
191. Jaxx Thomassen (Fr) Hamilton Talawanda 50:01.00

Kroger Graduate Service Inc. first financial bank Huntington Learning Center