Boys Cross Country - Statistics

All Meets
  NAME SCHOOL LOCATION TIME
1. Cole Cronk (Sr) Lakota West Lakota East Inv 15:28.60
2. James Schmidt (Sr) Oak Hills Milford 15:35.20
3. Zach Plotkin (Sr) Lakota West Lakota East Inv 16:14.60
4. Ashton Gibbs (Jr) Lakota East Lakota East Fall Classic II 16:17.40
5. Zach Beneteau (Sr) Lakota West Mason Inv 16:26.70
6. Sergio Negroe (Sr) Lakota West Lakota East Inv 16:34.40
7. Flynn Prather (Sr) Lakota East Milford Invitational 16:37.10
7. Will Tenoever (Jr) Lakota East Lakota East Fall Classic II 16:37.10
9. Patrick Dauenhauer (So) Sycamore Loveland Invitational 16:49.00
10. Michael Lane (Sr) Lakota West Lakota East Inv 16:49.40
11. Noah Locke (Jr) Middletown Lebanon 16:58.00
11. Kaleb Martin (Sr) Lakota West Moeller Primetime Inv 16:58.00
13. Aidan Mahaffey (So) Lakota East Milford Invitational 16:59.90
14. Caleb Frank (Sr) Fairfield Lebanon 17:00.00
15. Aiden Amshoff (Jr) Mason Moeller "Primetime" Invitational 17:01.00
16. Marshall Novean (So) Lakota East Milford Invitational 17:04.70
17. Haitham Eid (Jr) Lakota East Milford Invitational 17:06.20
18. Matthew Imm (Sr) Princeton Princeton XC invite 17:06.69
19. Nathan Sheriff (Sr) Fairfield Eaton/ converted course 17:08.00
20. Cannon Kartye (Jr) Oak Hills Milford 17:09.60
21. Joe Helmes (Fr) Oak Hills Milford 17:10.30
22. Isaac Schachleiter (So) Mason Moeller "Primetime" Invitational 17:11.00
23. Brendan Pitcher (Sr) Mason Moeller "Primetime" Invitational 17:11.50
24. Jerry Xu (Fr) Mason Loveland Invitational 17:12.90
25. Nate Srode (Jr) Oak Hills Milford 17:15.50
26. Elijah Hannah (Jr) Fairfield Little Miami 17:17.00
27. Colin Campbell (Jr) Mason Moeller "Primetime" Invitational 17:23.30
28. Dylan Vanderpool (So) Fairfield Eaton/converted course 17:24.00
29. Easton Crowther (Sr) Lakota West Lakota East Inv 17:24.60
30. Alex Taft (So) Oak Hills Lebanon 17:25.30
31. Patrick Theisen (Jr) Mason Loveland Invitational 17:26.90
32. Alex Ludwig (Sr) Fairfield Eaton/converted course 17:27.00
33. Aidan Markich (So) Mason Loveland Invitational 17:29.00
34. Keith Neuberger (So) Mason Moeller "Primetime" Invitational 17:32.20
35. Max Liao (Fr) Mason Loveland Invitational 17:33.00
36. Andrew Gibson (So) Lakota East Lakota East Fall Classic II 17:37.60
37. Sekani Cole (Sr) Sycamore Loveland Invitational 17:38.00
38. Braeden Fedders (So) Mason Moeller "Primetime" Invitational 17:39.00
38. Tommy Luensman (Sr) Fairfield Eaton/converted course 17:39.00
40. Nick Boeskool (So) Lakota East Milford Invitational 17:40.80
41. James Mrozcka (So) Mason Loveland Invitational 17:40.90
42. Anthony Balsly (Jr) Mason Loveland Invitational 17:43.70
42. Dylan Plouffe (Jr) Mason Moeller "Primetime" Invitational 17:43.70
44. Brandon Moore (Jr) Lakota East Milford Invitational 17:45.70
45. Collin Shanks (Jr) Lakota West Lakota East Inv 17:48.50
46. Michael Graham (Sr) Fairfield Eaton/ converted course 17:49.00
47. Jake Boeskool (So) Lakota East Milford Invitational 17:49.80
48. Brady Messer (Jr) Mason Moeller "Primetime" Invitational 17:52.40
48. Jacob Messer (Jr) Mason Moeller "Primetime" Invitational 17:52.40
50. Brayden Holland (Fr) Oak Hills Lebanon 17:54.30
51. Jack Betz (Jr) Princeton Loveland XC Invite 17:54.40
52. Danny Herzog (Jr) Oak Hills Milford 17:59.40
53. Zack Kroger (Sr) Oak Hills Milford 18:00.20
53. Noah McKee (So) Oak Hills Milford 18:00.20
55. Jacob Wilson (Sr) Lakota West Eaton Inv 18:00.80
56. Joseph Schuessler (Jr) Mason Loveland Invitational 18:00.90
57. Brennan Doran (Sr) Mason Loveland Invitational 18:02.00
58. Jack Tumulty (Sr) Mason Loveland Invitational 18:04.90
59. Patrick Shepherd (Sr) Sycamore Loveland Invitational 18:06.00
60. Will Gibson (Sr) Lakota East Lakota East Fall Classic II 18:07.90
61. Connor Davis (Jr) Lakota West Lakota East Inv 18:08.70
62. Charlie Cooper (So) Mason Loveland Invitational 18:12.00
63. Connor Horn (Sr) Oak Hills Milford 18:16.00
64. Brendan Roe (Fr) Mason Loveland Invitational 18:16.50
65. Asher Martin (Jr) Lakota West Lakota East Inv 18:17.40
65. EJ Schneider (Fr) Oak Hills Milford 18:17.40
67. Kyle Harrison (Sr) Mason Loveland Invitational 18:17.50
68. Ryan Zonka (Jr) Lakota East Milford Invitational 18:18.40
69. Baron Bogan (Fr) Mason Loveland Invitational 18:19.70
69. Anthony Fago (Jr) Mason Moeller "Primetime" Invitational 18:19.70
71. Kenny Bush (Jr) Lakota West Lakota East Inv 18:21.40
72. Noah Kelly (Fr) Mason Loveland Invitational 18:21.90
73. Ethan Masset (Jr) Sycamore Loveland Invitational 18:22.00
74. Cole Vernon (So) Mason Loveland Invitational 18:22.20
75. Sammy Farbstein (Sr) Mason Loveland Invitational 18:22.30
76. Noah Kappen (Fr) Mason Loveland Invitational 18:24.20
77. Mason Turner (Jr) Lakota West Eaton Inv 18:26.10
78. Hunter Levett (Jr) Lakota West Eaton Inv 18:26.70
79. Jackson Hattersley (Jr) Colerain Milford 18:28.00
79. Reece Pandilidis (Sr) Sycamore Loveland Invitational 18:28.00
81. Aidan Ethier (So) Lakota East Milford Invitational 18:28.70
82. Will Chaney (Sr) Colerain Milford 18:29.00
83. Grady Wilson (So) Mason Loveland Invitational 18:29.50
84. Luke Marshall (Sr) Lakota West Eaton Inv 18:30.30
85. Alex Carlin (Fr) Mason Loveland Invitational 18:30.90
86. Zachary Giesenschlag (So) Sycamore Loveland Invitational 18:34.00
87. Nathan Burns (Sr) Lakota West Moeller Primetime Inv 18:34.40
88. Jeremy Eden (Fr) Lakota West Lakota East Inv 18:34.70
89. Joseph Gabriel (Jr) Colerain Milford 18:35.00
90. Andrey Rioux (Sr) Colerain Loveland 18:36.00
91. Nolan Harstock (So) Mason Loveland Invitational 18:37.00
92. Bryan Romak (Fr) Lakota West Lakota East Inv 18:41.20
93. Sean Castillo (So) Lakota East Lakota East Fall Classic II 18:42.70
94. Brayden Johnson (Jr) Fairfield Eaton/converted course 18:48.00
94. Colin Richards (Sr) Fairfield Eaton/converted course 18:48.00
96. Austin Vetter (So) Mason Loveland Invitational 18:49.10
97. Tre Drake (Jr) Fairfield Eaton/converted course 18:51.00
98. Ian Balfour (So) Lakota East Lebanon Running Warrior Invitational 18:52.10
99. Nate Hoelscher (Jr) Lakota East Lakota East Fall Classic II 18:52.90
100. Will Freeman (Jr) Sycamore Loveland Invitational 18:54.00
101. Sam Peyton (Jr) Mason Loveland Invitational 18:54.40
102. Ben Zimmerer (Jr) Lakota West Eaton Inv 18:55.00
103. Curtis Fowler (Fr) Middletown Talawanda 18:57.00
104. Will Lewis (Fr) Lakota East Milford Invitational 18:59.00
105. Miles Burkart (So) Lakota East Lakota East Fall Classic II 19:02.90
106. Zach Green (Fr) Sycamore Loveland Invitational 19:04.00
107. Alex Follmer (Fr) Mason Loveland Invitational 19:09.70
108. Seth Grace (Jr) Lakota East Lakota East Fall Classic II 19:11.10
109. Marco Yan (Sr) Mason Loveland Invitational 19:13.90
110. Connor Chistenson (So) Sycamore Loveland Invitational 19:14.00
111. Luke Stadelman (Sr) Sycamore Loveland 19:16.00
112. Miles Pishotti (Fr) Sycamore Loveland Invitational 19:18.00
113. Nathan Doherty (Jr) Lakota East Milford Invitational 19:19.00
114. Ryan Hamberg (So) Lakota East Milford Invitational 19:23.20
115. Matthew Kanya (Fr) Lakota East Milford Invitational 19:23.50
116. Landon Cornwall (So) Middletown Talawanda 19:33.00
117. Kieran Quebman (Sr) Lakota West Lakota East Inv 19:34.00
118. David Trinh (Jr) Princeton Princeton XC invite 19:34.60
119. Tyler Breiner (Jr) Lakota East Lebanon Running Warrior Invitational 19:35.80
120. Jacob Rolfert (So) Lakota East Milford Invitational 19:37.70
121. Alex Larin (Fr) Middletown Talawanda 19:38.00
122. Bhavya Patel (Sr) Colerain Milford 19:41.00
123. Austin Boes (So) Lakota East Lakota East Fall Classic II 19:42.80
124. Ian Ewing-Jackson (So) Princeton Princeton XC invite 19:42.87
125. Dakota Anderson (Sr) Hamilton Hamilton Invite 19:46.00
126. Greg Sharpshair (Sr) Fairfield Eaton 19:47.00
127. Josh Cappel (Jr) Colerain Milford 19:58.00
128. Luke Hauser (So) Fairfield Eaton 20:01.00
129. William Holthaus (So) Lakota East Milford Invitational 20:03.70
130. Kyle Giess (Sr) Fairfield Lebanon 20:04.00
131. Nate Heinzelman (Sr) Lakota East Milford Invitational 20:04.90
132. Spencer Schoenung (Sr) Colerain Milford 20:05.00
132. Keegan Wustrack (Jr) Colerain Milford 20:05.00
134. Andrew Tubbs (Jr) Fairfield Lebanon 20:17.00
135. Justin Rettig (Jr) Colerain Milford 20:22.00
136. Nathan Anderson (Sr) Princeton Princeton XC invite 20:42.46
137. Shemar Massie (Sr) Lakota East Milford Invitational 20:48.50
138. David Albrecht (Sr) Fairfield Eaton 20:56.00
139. Daniel Bowling (Sr) Colerain Loveland 20:58.00
140. Taft Hargrove (So) Middletown Lebanon 21:03.00
141. Evan Birdsall (Jr) Fairfield Lebanon 21:05.00
142. Owen Crawley (Fr) Fairfield Lebanon 21:11.00
142. Malachi Dickens (Fr) Fairfield Eaton 21:11.00
144. Jake Cosgrove (Sr) Colerain Milford 21:20.00
145. Derek Niehaus (Fr) Lakota East Milford Invitational 21:26.40
146. Nathan Graham (Fr) Fairfield LIttle Miami 21:30.00
147. Drew Heinzelman (Sr) Lakota East Milford Invitational 21:30.20
148. Evan Simmons (Sr) Fairfield Eaton 21:43.00
149. Joey Smith (So) Fairfield Eaton 21:51.00
150. Roel Marquez (Sr) Princeton Princeton XC invite 22:02.00
151. Landry Danielson (Jr) Colerain Milford 22:05.00
152. Alex Alcorn (Jr) Hamilton Hamilton Invite 22:13.00
153. Adam Ouahidy (Jr) Lakota East Milford Invitational 22:17.70
154. Avery Young (So) Princeton Princeton XC invite 22:32.94
155. Myles Calhoun (Jr) Princeton Princeton XC invite 22:59.81
156. Aiden Gardner (So) Fairfield Eaton 23:13.00
157. Phil Biondo (Sr) Fairfield Lebanon 23:14.00
158. Jack Wissel (Fr) Colerain Milford 23:32.00
159. Tony Hunter (Sr) Colerain Milford 23:38.00
160. Skylar Ficklin (Jr) Fairfield LIttle Miami 23:44.00
161. Grant Smith (So) Princeton Loveland XC Invite 24:17.00
162. Jackson Lakes (So) Fairfield Lebanon 24:30.00
163. Jordan Blake (Fr) Princeton Princeton XC invite 24:33.19
164. Jared Prince (Fr) Fairfield Eaton 24:37.00
165. Christian Dully (Fr) Hamilton Hamilton Invite 24:43.00
166. Deshaun Axie (Fr) Princeton Princeton XC invite 24:54.84
167. Joey D’Angora (So) Fairfield LIttle Miami 25:07.00
168. Daniel Williams (Jr) Fairfield Eaton 25:11.00
169. Luke Hoover (Sr) Princeton Princeton XC invite 25:13.17
170. Max Ackerman (Jr) Lakota East Milford Invitational 25:28.90
171. Michael Middleton (Sr) Hamilton Hamilton Invite 26:00.00
172. Bernardo Hernandez Martinez (Jr) Hamilton Preble Shawnee 26:16.00
173. David Lane (Fr) Colerain Milford 27:07.00
174. Benji Baker (Sr) Fairfield Lebanon 27:29.00
175. Jaime Hernandez (Fr) Hamilton Hamilton Invite 28:41.00
176. Nick Turner (Sr) Colerain Milford 28:45.00
177. Logan Alcorn (Fr) Hamilton Hamilton Invite 29:04.00
178. Ethan Meyer (Sr) Hamilton Preble Shawnee 29:24.00
179. Brady Lee (Fr) Fairfield Eaton 30:47.00

first financial bank Huntington Learning Center Stevens Mercy Health