Girls Cross Country - Statistics

All Meets
  NAME SCHOOL LOCATION TIME
1. Maddie Ullom Mason GMC 17:57.30
2. Maria Kaylor Princeton GMC 18:21.00
3. Carly Spletzer Lakota East G.M.C. Championships 18:26.40
4. Danielle Horter Lakota East G.M.C. Championships 18:38.30
5. Kelsi Harris Lakota East District Championship 18:39.64
6. Faith Min Mason Districts 18:48.50
7. Ellie Bevan Mason Centerville Invitational 18:51.70
8. Victoria Schwegmann Sycamore DIstricts 18:56.00
9. Manuela Capiello Mason GMC 18:56.40
10. Jocelyn Willis Lakota East Regional Championships 18:56.63
11. Paxton Oberhaus Lakota East District Championship 18:56.74
12. Hailey Wilson Lakota East G.M.C. Championships 19:09.40
13. Ava Orlando Mason GMC 19:17.70
14. Brooke Harvey Mason Mason Invitational 19:19.40
15. Macie Radcliffe Mason GMC 19:22.40
16. Jenna Harris Mason GMC 19:27.80
17. Alyssa Hammond Oak Hills District Championships 19:29.00
18. Erica Fennimore Mason GMC 19:35.40
19. Megan John Oak Hills Milford Invitational 19:37.00
20. Aria Hawkins Mason GMC 19:38.60
21. Ava Stover Mason GMC 19:39.50
22. Cali Reynolds Lakota East Regional Championships 19:47.11
23. Kennedy Rader Mason OHSAA Pre-Season XC Invitational 19:48.00
23. Emma Lucas Oak Hills GMC 19:48.00
25. Abby Muglia Mason GMC 19:54.80
26. Jemma Pooley Sycamore GMC 19:56.00
27. Julia Hageman Oak Hills District Championships 20:05.00
28. Sarah Renfro Lakota East G.M.C. Championships 20:09.20
29. Catie Courtney Mason Cedarville Invitational 20:10.30
30. Faith Tang Mason GMC 20:17.50
31. Avery Legault Mason GMC 20:22.40
32. Ashley Robey Mason GMC 20:23.90
33. Alyssa Horvath Mason GMC 20:25.60
34. Betsy Areddy Mason GMC 20:31.90
35. Ellie Horvath Mason GMC 20:32.10
36. Anabelle McDonald Oak Hills GMC 20:39.00
37. Erin Tumulty Mason GMC 20:41.00
38. Kyra McHugh Sycamore GMC 20:42.00
39. Kiera Doran Mason GMC 20:42.80
40. Charleigh Hagedorn Princeton Eaton Invitational 20:46.00
40. Megan Huth Oak Hills GMC 20:46.00
42. Lauren Statzer Mason Mason Invitational 20:46.60
43. Jordyn Wagner Mason GMC 20:47.30
44. Reagan Courtney Mason GMC 20:53.50
45. Clare Taphorn Colerain Districts 21:01.00
46. Maria Olson Oak Hills GMC 21:07.00
47. Cailee Plunkett Oak Hills GMC 21:13.00
47. Anna Munoz Sycamore GMC 21:13.00
49. Grace Abrams Princeton Loveland Invitational 21:14.00
49. Marissa Thorp Sycamore GMC 21:14.00
51. Maria Shomo Sycamore GMC 21:16.00
52. Cecilia Pastrick Oak Hills GMC 21:17.00
53. Caroline Ritzie Fairfield GMC 21:19.00
54. Lauren Mang Lakota West East Inv 21:19.60
55. Ellie Stadlemann Sycamore GMC 21:22.00
56. Allyssa Dilley Mason Cedarville Invitational 21:22.10
57. Nya Dexter Princeton Bellbrook Invitational 21:23.00
57. Gwyn Barnholtz Lakota West GMC 21:23.00
57. Gabby Tackett Fairfield GMC 21:23.00
60. Ava Clay Lakota East G.M.C. Championships 21:24.00
61. Grace Mirande Sycamore GMC 21:28.00
62. Katelyn Benoit Lakota West VOA District 21:29.30
63. Americus Land Lakota West Anna Inv 21:30.30
64. Kaylee Combs Sycamore GMC 21:32.00
65. Victoria DeBrosse Sycamore GMC 21:36.00
66. Gaby Pereda Sycamore GMC 21:40.00
67. Rachel Anderson Lakota East G.M.C. Championships 21:40.60
68. Makenna Carrigan Princeton GMC 21:43.00
69. Hope Keith Lakota East G.M.C. Championships 21:50.50
70. Maddy Mouser Oak Hills GMC 21:57.00
71. Kaitlyn Miller Fairfield Lebanon 22:05.00
72. Grace Deppert Sycamore Centerville 22:06.00
73. Cami Mathews Sycamore GMC 22:09.00
73. Emily Siderits Sycamore GMC 22:09.00
75. Isabelle Ritzie Fairfield District VOA 22:10.00
76. Claire Berlier Sycamore GMC 22:11.00
77. Sarah Slattery Oak Hills GMC 22:12.00
78. Robin John Oak Hills GMC 22:14.00
79. Kassie Martin Lakota West Anna Inv 22:23.12
80. Sydney Skinner Sycamore Moeller 22:27.00
81. Kasey Hanes Lakota East G.M.C. Championships 22:28.20
82. Elizabeth Staffiera Sycamore GMC 22:31.00
83. Kayeln Ziegler Sycamore GMC 22:32.00
84. Kiersten Carr Lakota West GMC 22:34.30
85. Kayla Compton Fairfield District VOA 22:35.00
86. Gracie Verdin Fairfield Mason 22:37.00
87. Amelia Boerger Colerain Districts 22:38.00
87. Kenna Schaney Fairfield GMC 22:38.00
89. Hanna Muholand Lakota West GMC 22:38.90
90. Lauren McGarvey Lakota East Milford Invitational 22:39.20
91. Megan Klare Lakota West GMC 22:41.90
92. Katelyn Evans Oak Hills GMC 22:44.00
93. Eva Armbruster Sycamore GMC 22:49.00
94. Jenna Rugg Lakota East G.M.C. Championships 22:50.00
95. Sophie Wilson Lakota East Milford Invitational 22:52.90
96. Alexis Dean Fairfield GMC 22:59.00
97. Cadyen Mathis Middletown Finishtiming Classic 23:04.00
98. Lucy Schaefer Lakota West GMC 23:08.50
99. Zoey Dunham Lakota East G.M.C. Championships 23:15.50
100. Hannah Libby Mason GMC 23:15.90
101. Abby Wolf Colerain Districts 23:21.00
102. Ella Huelskamp Lakota East G.M.C. Championships 23:21.90
103. MacKenzie Hamel Fairfield GMC 23:23.00
104. Aly Bernat Lakota West GMC 23:23.50
105. Carly Sandow Sycamore GMC 23:24.00
106. Hannah Bennett Oak Hills GMC 23:25.00
106. Emma Garner Colerain GMC 23:25.00
108. Abby Koesters Colerain GMC 23:26.00
109. Anna Hewitt Sycamore Moeller 23:28.00
110. Sophia Zullo Oak Hills Ross Invitational 23:30.00
111. Julie Bohorfoush Lakota East G.M.C. Championships 23:32.30
112. Corrine Johnston Lakota West GMC 23:32.90
113. Morgan Becker Oak Hills GMC 23:34.00
114. Sarah Schrantz Sycamore Cedarville 23:38.00
115. Anna Brummer Lakota West East Inv 23:43.40
116. Veronica Looney Sycamore GMC 23:44.00
117. Emma Golembiewski Lakota East G.M.C. Championships 23:47.30
118. Trisha Chidambaram Sycamore Cedarville 23:50.00
119. Delaney Greve Sycamore Moeller 23:53.00
119. Hannah Best Fairfield Lebanon 23:53.00
121. Lila Newman Oak Hills GMC 23:54.00
121. Allie Leech Sycamore Mason 23:54.00
123. Abby Oehler Lakota West Anna Inv 23:57.10
124. Marissa Meyer Fairfield GMC 24:00.00
125. Sydney Luebbe Lakota West GMC 24:05.10
126. Macia Turley Colerain Districts 24:07.00
127. Destiny Likens Colerain Districts 24:08.00
128. Kristy Feldman Colerain Districts 24:13.00
129. Ana Isabel Ramirez Maldonado Sycamore GMC 24:15.00
130. Anna Wells Lakota West GMC 24:15.60
131. Melanie Kessler Princeton Eaton Invitational 24:17.00
132. Grace Borton Oak Hills Milford Invitational 24:20.00
133. Shannon Cheng Sycamore GMC 24:28.00
133. Ella Chapman Sycamore GMC 24:28.00
135. Allison Stephens Fairfield Moeller 24:31.00
136. Grace Berlier Sycamore GMC 24:34.00
136. Clarice Newman Sycamore GMC 24:34.00
138. Chloe Gordon Sycamore GMC 24:40.00
139. Amber Wurzelbacher Colerain Ross 24:44.00
140. Shiloh Walz Oak Hills Talawanda Invitational 24:54.00
141. Skylar Adams Princeton Ross Invitational 25:02.00
142. Kyleigh Studt Sycamore GMC 25:07.00
143. Jada Pressman Sycamore GMC 25:17.00
144. Ella Burgess Sycamore GMC 25:18.00
145. Katie Daugherty Oak Hills GMC 25:26.00
146. Alyssa Giordano Oak Hills Milford Invitational 25:27.00
146. CJ Noertker Princeton Ross Invitational 25:27.00
148. Audrey Sharpnack Colerain GMC 25:37.00
149. Maddy Maginn Oak Hills GMC 25:39.00
150. Macey Palmer Lakota East G.M.C. Championships 25:50.10
151. Daniela Powell Garcia Sycamore GMC 26:01.00
152. Reagan Becker Sycamore GMC 26:02.00
152. Madison Jenkins Princeton Eaton Invitational 26:02.00
154. Meredith Stein Oak Hills GMC 26:10.00
155. Kiri Basher Sycamore GMC 26:18.00
156. Miranda Bachman Oak Hills GMC 26:20.00
157. Bri Weber Oak Hills GMC 26:22.00
158. View Kaewhom Lakota East G.M.C. Championships 26:23.00
159. Rebekah Platen Colerain GMC 26:24.00
159. Stacy Lawrence Sycamore GMC 26:24.00
161. Frankie Stull Lakota East Milford Invitational 26:27.50
162. Abby Singstock Sycamore GMC 26:39.00
163. Allyssa Osborn Oak Hills Milford Invitational 26:51.00
164. Isis Summerlin Lakota East G.M.C. Championships 26:56.50
165. Teresa Chau Lakota East G.M.C. Championships 26:56.80
166. Jocelyn Tanner Sycamore Cedarville 27:01.00
167. Peyton Harmon Sycamore Loveland 27:31.00
168. Naomi Wischer Sycamore Firebird 27:34.00
169. Katie Sidertis Sycamore GMC 27:36.00
170. Katie Dwyer Oak Hills GMC 27:46.00
171. Amarra Crawford Middletown Mason Invitational 27:57.00
172. Meredyth Blake Lakota East G.M.C. Championships 28:15.40
173. Darian Braddix Princeton Eaton Invitational 28:16.00
174. Mikayla Baldwin Colerain Ross 28:28.00
175. Jade Stella Sycamore GMC 28:33.00
175. Debasmita Kanungo Sycamore Loveland 28:33.00
177. Tati Gonzalez Oak Hills Troy Invitational 28:34.00
178. Mary Kimble Princeton Troy Invitational 28:45.70
179. Charlotte Weiss Sycamore Mason 28:49.00
180. Serena San Princeton Bellbrook Invitational 29:20.00
181. Ashlyn Thomas Sycamore GMC 29:30.00
182. Madison Worsham Colerain Mason 30:06.00
183. Brooklyn Salyers Lakota East Lebanon Running Warrior Invitational 30:16.60
184. Grace Koo Sycamore Cedarville 30:27.00
185. Chloe Amlin Oak Hills Milford Invitational 30:37.00
186. Alyssa Johnson Oak Hills GMC 31:04.00
187. Claire English Middletown Mason Invitational 31:38.00
188. Saniska Dhungana Lakota East Lebanon Running Warrior Invitational 31:49.40
189. Fanny Martinez Princeton Eaton Invitational 31:51.00
190. Katelyn Feiser Colerain GMC 32:42.00
191. Awa Thiam Princeton Troy Invitational 34:35.30

 
first financial bank Huntington Learning Center Stevens Mercy Health