Girls Swimming - Statistics

Season:
200 Yard Medley Relay
  SCHOOL TIME  
1. Oak Hills 2:01.60  
2. Lakota West 2:16.55  
3. Lakota East 2:16.76  
200 Yard Freestyle
  NAME SCHOOL TIME
1. Cara Roche Oak Hills 2:16.07
2. Julianne Ford Lakota East 2:21.60
3. Camille Johnston Lakota West 2:25.12
4. Caroline Moore Lakota West 2:27.13
5. Hannah Guise Lakota West 2:35.37
6. Madeline Kelch Oak Hills 2:44.58
7. Claire Gibson Lakota West 2:51.94
8. Charis Williams Lakota East 2:53.51
9. Abby Rockenhaus Lakota West 2:55.96
200 Yard I.M.
  NAME SCHOOL TIME
1. Heyle Krugler Lakota West 2:30.03
2. Kara Heckmuller Oak Hills 2:33.48
3. Molly Szucs Lakota West 2:47.94
4. Brooke Wirtz Oak Hills 2:48.15
5. Cara Godbey Lakota East 2:49.19
6. Alyssa Stigler Lakota West 2:52.46
7. Camryn Albanese Lakota West 3:01.93
8. Charis Williams Lakota East 3:08.42
50 Yard Freestyle
  NAME SCHOOL TIME
1. Heyle Krugler Lakota West :28.36
2. Ainsley Stone Lakota West :28.87
3. Grace Phair Lakota East :29.00
4. Margaret Grote Oak Hills :29.02
5. Emily Kelly Oak Hills :29.08
6. Cara Godbey Lakota East :29.22
7. Caroline Moore Lakota West :29.44
8. Camille Johnston Lakota West :29.69
9. Molly Szucs Lakota West :29.99
10. Camryn Albanese Lakota West :30.41
11. Abby Rockenhaus Lakota West :33.24
12. Cara Morris Lakota East :33.92
13. Claire Gibson Lakota West :34.59
14. Molly Szucs Lakota West :38.12
1 Meter Diving
  NAME SCHOOL SCORE
1. Elizabeth Cron Oak Hills 197.80
2. Kelsey Rebman Lakota West 189.20
3. Marissa Linder Lakota East 187.80
4. Jasmine lfekawana Lakota West 181.95
5. Zoe Penn Lakota East 171.55
100 Yard Butterfly
  NAME SCHOOL TIME
1. Kara Heckmuller Oak Hills 1:04.92
2. Annie Dailey Oak Hills 1:27.57
3. Claire Gibson Lakota West 1:30.55
4. Cara Morris Lakota East 1:33.24
5. Abby Rockenhaus Lakota West 1:33.74
100 Yard Freestyle
  NAME SCHOOL TIME
1. Heyle Krugler Lakota West 1:00.25
2. Cara Roche Oak Hills 1:03.06
3. Ainsley Stone Lakota West 1:03.38
4. Emily Kelly Oak Hills 1:05.44
5. Camille Johnston Lakota West 1:06.26
6. Caroline Moore Lakota West 1:06.42
7. Alyssa Stigler Lakota West 1:09.12
8. Camryn Albanese Lakota West 1:10.83
9. Hannah Guise Lakota West 1:11.57
10. Charis Williams Lakota East 1:19.10
11. Claire Gibson Lakota West 1:21.05
500 Yard Freestyle
  NAME SCHOOL TIME
1. Heyle Krugler Lakota West 5:47.92
2. Sydney Pelzer Oak Hills 5:57.72
3. Julianne Ford Lakota East 6:09.70
4. Molly Szucs Lakota West 6:19.68
5. Penelope Sheehan Oak Hills 6:42.46
6. Alyssa Stigler Lakota West 7:03.23
7. Claire Gibson Lakota West 7:39.65
200 Yard Freestyle Relay
  SCHOOL TIME  
1. Lakota West 1:58.32  
2. Lakota East 2:02.24  
3. Oak Hills 2:03.96  
100 Yard Backstroke
  NAME SCHOOL TIME
1. Margaret Grote Oak Hills 1:09.45
2. Ainsley Stone Lakota West 1:12.60
3. Cara Godbey Lakota East 1:13.24
4. Molly Szucs Lakota West 1:22.67
5. Charis Williams Lakota East 1:23.28
6. Madeline Kelch Oak Hills 1:26.11
7. Abby Rockenhaus Lakota West 1:26.62
8. Cara Morris Lakota East 1:30.32
9. Camryn Albanese Lakota West 1:31.60
100 Yard Breaststroke
  NAME SCHOOL TIME
1. Sydney Pelzer Oak Hills 1:16.65
2. Heyle Krugler Lakota West 1:18.27
3. Camille Johnston Lakota West 1:21.78
4. Caroline Moore Lakota West 1:26.30
5. Camryn Albanese Lakota West 1:29.48
6. Bailee Conway Oak Hills 1:33.40
7. Alyssa Stigler Lakota West 1:37.94
8. Cara Morris Lakota East 1:52.08
400 Yard Freestyle Relay
  SCHOOL TIME  
1. Oak Hills 4:13.42  
2. Lakota West 4:31.65  
 
Milano's Army White Castle Mercy Health