Boys Swimming - Statistics

Season:
200 Yard Medley Relay
  SCHOOL TIME  
1. Lakota East 1:52.18  
2. Lakota West 1:52.23  
3. Oak Hills 1:52.76  
4. Mason 2:07.06  
200 Yard Freestyle
  NAME SCHOOL TIME
1. Alex Devine Lakota East 1:56.54
2. Keith Enrico Lakota East 2:01.97
3. Kevin LaGrange Oak Hills 2:02.32
4. Zach Saurine Lakota West 2:03.08
5. Jackson Ford Lakota West 2:07.02
6. Alec Gayer Lakota East 2:10.55
7. Kaleb Sackenheim Lakota West 2:12.37
8. Arjun Bhatti Lakota East 2:21.60
9. Tyler Schmidt Oak Hills 2:23.67
10. Adam Flood Mason 2:24.87
11. Ethan Acuna Mason 2:25.33
12. Daniel Sennett Lakota West 2:27.35
13. Oliver Soper Mason 2:43.06
200 Yard I.M.
  NAME SCHOOL TIME
1. Keith Enrico Lakota East 2:14.08
2. Jackson Ford Lakota West 2:19.26
3. Andrew Stigler Lakota West 2:21.63
4. Alec Gayer Lakota East 2:23.85
5. Kaleb Sackenheim Lakota West 2:25.37
6. Broc Nordmark Lakota East 2:40.09
7. Joey Ryan Oak Hills 2:40.18
8. Jake Nordmark Lakota East 2:42.65
9. Aidan Flanigan Oak Hills 2:44.07
10. Thomas Skoog Lakota West 2:55.59
11. Sahi Khambhampati Mason 2:58.41
50 Yard Freestyle
  NAME SCHOOL TIME
1. Keith Enrico Lakota East :23.13
2. Neil Robertson Oak Hills :23.35
3. Matthew Saurine Lakota West :23.99
4. Zach Saurine Lakota West :24.45
5. Alex Devine Lakota East :24.52
6. Evan Beyke Mason :25.73
7. Brandon Vollette Lakota East :26.36
8. Thomas Skoog Lakota West :26.70
9. Alex Kelker Lakota West :26.73
10. Gavin Schulze Oak Hills :27.42
11. Will Mechler Mason :27.80
12. Daniel Sennett Lakota West :28.46
13. Michael Richards Lakota West :28.84
14. Connor Roddy Mason :29.53
15. Karan Bhatti Lakota East :30.17
16. Tristan Burns Lakota East :30.30
17. Roshan Dahale Mason :31.58
18. Chad Petersen Mason :32.62
19. Simann Yempati Mason :33.86
1 Meter Diving
  NAME SCHOOL SCORE
1. Allen Feng Mason 198.25
2. Mathew Wagner Mason 141.80
100 Yard Butterfly
  NAME SCHOOL TIME
1. Alec Gayer Lakota East 1:02.16
2. Jakob Eichhorn Oak Hills 1:04.85
3. Kaleb Sackenheim Lakota West 1:05.00
4. Tyler Roddy Mason 1:07.40
5. Matthew Saurine Lakota West 1:10.18
6. Broc Nordmark Lakota East 1:13.21
7. Joey Ryan Oak Hills 1:16.56
8. Will Mechler Mason 1:16.59
9. Ethan Acuna Mason 1:17.99
10. Geoffrey Vollette Lakota East 1:26.87
11. Andrew Stigler Lakota West 1:40.77
100 Yard Freestyle
  NAME SCHOOL TIME
1. Keith Enrico Lakota East :51.99
2. Alex Devine Lakota East :53.02
3. Neil Robertson Oak Hills :53.53
4. Zach Saurine Lakota West :54.62
5. Jackson Ford Lakota West :55.03
6. Jake Nordmark Lakota East :59.31
7. Tyler Roddy Mason 1:00.50
8. Broc Nordmark Lakota East 1:00.60
9. Gavin Schulze Oak Hills 1:02.23
10. Thomas Skoog Lakota West 1:03.44
11. Nick Flood Mason 1:06.17
12. Connor Roddy Mason 1:06.18
13. Ethan Acuna Mason 1:08.15
14. Tristan Burns Lakota East 1:08.64
15. Michael Richards Lakota West 1:10.02
16. Karan Bhatti Lakota East 1:10.38
17. Sahi Khambhampati Mason 1:11.81
18. Chad Petersen Mason 1:13.76
19. Tobit Atkinson Mason 1:38.00
500 Yard Freestyle
  NAME SCHOOL TIME
1. Zach Saurine Lakota West 5:33.53
2. Alec Gayer Lakota East 6:06.17
3. Troy Gregor Oak Hills 6:26.29
4. Alex Kelker Lakota West 6:31.91
5. Tyler Schmidt Oak Hills 6:50.75
6. Daniel Sennett Lakota West 6:54.04
7. Geoffrey Vollette Lakota East 6:54.61
8. Thomas Skoog Lakota West 7:03.71
200 Yard Freestyle Relay
  SCHOOL TIME  
1. Lakota West 1:30.07  
2. Lakota East 1:38.00  
3. Oak Hills 1:43.71  
4. Mason 1:57.67  
100 Yard Backstroke
  NAME SCHOOL TIME
1. Jackson Ford Lakota West 1:03.89
2. Matthew Saurine Lakota West 1:07.86
3. Alex Devine Lakota East 1:08.77
4. Troy Gregor Oak Hills 1:10.73
5. Brandon Vollette Lakota East 1:12.72
6. Will Mechler Mason 1:13.18
7. Aidan Flanigan Oak Hills 1:13.74
8. Arjun Bhatti Lakota East 1:15.56
9. Tristan Burns Lakota East 1:18.95
10. Andrew Stigler Lakota West 1:24.74
11. Simann Yempati Mason 1:45.83
12. Tobit Atkinson Mason 2:03.37
100 Yard Breaststroke
  NAME SCHOOL TIME
1. Keith Enrico Lakota East 1:06.96
2. Kevin LaGrange Oak Hills 1:10.79
3. Matthew Saurine Lakota West 1:13.14
4. Broc Nordmark Lakota East 1:16.13
5. Ethan Acuna Mason 1:17.99
6. Karan Bhatti Lakota East 1:22.83
7. Jakob Eichhorn Oak Hills 1:23.41
8. Daniel Sennett Lakota West 1:24.65
9. Aadi Pallerla Mason 1:30.61
10. Andrew Stigler Lakota West 1:37.98
11. Puran Kansakar Mason 1:41.82
400 Freestyle Relay
  SCHOOL TIME  
1. Oak Hills 3:56.74  
2. Mason 4:14.15  
3. Lakota West 4:15.75  
4. Lakota East 4:17.67  
 
Kenneth Lindsay - Allstate Agent Kroger Graduate Service Inc. first financial bank