Girls Track - Statistics

100 Meter Dash
  NAME SCHOOL TIME
1. Kaylyn Heath Lakota East :12.13
2. Camiyah James Lakota East :12.56
3. Danni Stoughton Lakota East :12.62
4. Diamond Martin Colerain :12.74
5. Azariyah Bryant Lakota East :12.76
6. Desirea Sanderson Colerain :12.88
7. Onagite Abisina Fairfield :12.90
8. Bella Delgado Sycamore :12.95
9. Lynhia Wyche Colerain :12.97
10. Lauryn Woods Sycamore :12.99
11. Nimi Oyelese Mason :13.00
12. Dawn Hilton Lakota East :13.08
13. Jasmine Kennedy Fairfield :13.14
14. Angie Arthur Fairfield :13.17
15. Megan Oduyoye Sycamore :13.24
16. Chance Gray Lakota West :13.25
17. Jenna Burns Mason :13.28
18. Teagan Foreman Lakota West :13.30
19. Audrey Schmid Sycamore :13.39
19. Lauren Barnes Sycamore :13.39
200 Meter Dash
  NAME SCHOOL TIME
1. Serena Clark Lakota East :24.76
2. Danni Stoughton Lakota East :25.31
3. Kaylyn Heath Lakota East :25.80
4. Camiyah James Lakota East :25.97
5. Dawn Hilton Lakota East :25.99
6. Azariyah Bryant Lakota East :26.03
7. Janiyah Malone Fairfield :26.74
8. Onagite Abisina Fairfield :26.79
9. Jenna Burns Mason :26.92
10. Lauryn Woods Sycamore :27.20
11. Megan Oduyoye Sycamore :27.43
12. Bella Delgado Sycamore :27.45
13. Maddie Thiss Sycamore :27.62
14. Angie Arthur Fairfield :27.78
15. Cierra Perdue Fairfield :27.87
16. Leighton Heiner Lakota East :27.88
17. Kalyce Ivery Sycamore :27.95
18. Riley Hopkins Lakota West :27.96
19. Nimi Oyelese Mason :27.99
20. Teagan Foreman Lakota West :28.20
20. Olivia Thaaman Colerain :28.20
400 Meter Dash
  NAME SCHOOL TIME
1. Danni Stoughton Lakota East :57.27
2. Maddie Ullom Mason :57.90
3. Jenna Burns Mason 1:00.10
4. Heather Strauss Lakota East 1:01.24
5. Allie Fehr Sycamore 1:01.74
6. Joi Terry Lakota East 1:01.99
7. Hannah Best Fairfield 1:02.70
8. Cierra Perdue Fairfield 1:02.80
9. Bella Delgado Sycamore 1:02.93
10. Elsy Prempeh Lakota West 1:03.00
10. Anna Szczepaniak Lakota West 1:03.00
12. Annika Kinley Lakota West 1:04.00
13. Emma Pletz Sycamore 1:04.54
14. Dani Dattilo Sycamore 1:05.03
15. Lily Kidd Colerain 1:05.50
16. Taniah Richard Hamilton 1:06.09
17. Kyra Fales Sycamore 1:06.61
18. Gabbi Pickens Sycamore 1:07.50
19. Lauryn Woods Sycamore 1:07.96
20. Myla Carter Colerain 1:10.74
800 Meter Run
  NAME SCHOOL TIME
1. Maddie Ullom Mason 2:12.00
2. Faith Min Mason 2:15.49
3. Allie Fehr Sycamore 2:28.96
4. Carly Spletzer Lakota East 2:32.88
5. Danielle Horter Lakota East 2:33.99
6. Carli Lovett Colerain 2:34.34
7. Brooke Brown Lakota East 2:34.37
8. Emma Pletz Sycamore 2:34.54
9. Kaitlyn Miller Fairfield 2:37.00
9. Caroline Ritzie Fairfield 2:37.00
11. Hailey Wilson Lakota East 2:38.66
12. Paxton Oberhaus Lakota East 2:38.98
13. Jessica Jackson Lakota West 2:39.10
14. Lexi Iles Lakota West 2:39.20
15. Sarah Renfro Lakota East 2:42.00
16. Taniah Richard Hamilton 2:49.62
17. Anna Huston Lakota West 2:50.00
18. Abigail Koesters Colerain 3:02.26
1600 Meter Run
  NAME SCHOOL TIME
1. Lily Hallum Mason 5:11.00
1. Faith Min Mason 5:11.00
3. Kelsi Harris Lakota East 5:17.07
4. Danielle Horter Lakota East 5:18.66
5. Victoria Schwegmann Sycamore 5:26.58
6. Cali Reynolds Lakota East 5:29.23
7. Isabelle Ritzie Fairfield 5:45.00
8. Paxton Oberhaus Lakota East 5:45.59
9. Gracie Verdin Fairfield 6:03.00
10. Amber Childress Colerain 6:06.92
11. Alexis Dean Fairfield 6:09.00
12. Caroline Ritzie Fairfield 6:10.00
13. Amelia Boerger Colerain 6:36.25
14. Taniah Richard Hamilton 6:53.00
3200 Meter Run
  NAME SCHOOL TIME
1. Olivia Anaple Sycamore 11:02.60
2. Kelsi Harris Lakota East 11:06.71
3. Carly Spletzer Lakota East 11:13.98
4. Danielle Horter Lakota East 11:22.17
5. Ally Kouche Mason 11:27.00
6. Brooke Harvey Mason 11:36.00
7. Cali Reynolds Lakota East 12:10.25
8. Hailey Wilson Lakota East 12:20.87
9. Kaitlyn Smith Lakota East 12:47.62
10. Alexis Dean Fairfield 12:56.00
11. Amber Childress Colerain 12:56.36
12. Gracie Verdin Fairfield 13:00.00
12. Hannah Riesenberg Lakota West 13:00.00
14. Ellie Stadelmann Sycamore 13:17.66
100 Meter High Hurdles
  NAME SCHOOL TIME
1. Jasmine Kennedy Fairfield :15.02
2. Janiyah Malone Fairfield :15.06
3. Alexia Thomas Mason :15.92
4. Anna Kluesener Lakota East :16.54
5. Nia Butts Lakota East :16.89
6. Erin Breuer Mason :17.33
7. Chiara Moore Sycamore :17.35
8. Kennedy Archer Sycamore :17.36
9. Victoria Washington Sycamore :17.37
10. Grace Titus Lakota West :17.50
11. Abby Stockmeier Lakota West :18.10
12. Kat Woodal Lakota West :18.20
13. Emily Duff Hamilton :18.27
14. Carolina Flores Hamilton :20.15
300 Meter IM Hurdles
  NAME SCHOOL TIME
1. Janiyah Malone Fairfield :46.55
2. Faith Tang Mason :48.05
3. Anna Kluesener Lakota East :49.00
4. Erin Breuer Mason :49.42
5. Megan Motolik Lakota West :51.30
6. Nia Butts Lakota East :52.20
7. Denia Johnson Fairfield :52.97
8. Emily Duff Hamilton :53.12
9. Grace Titus Lakota West :53.41
10. Kylie Dilley Lakota West :53.47
11. Kayle Everson Lakota East :54.30
12. Carolina Flores Hamilton :59.12
400 Meter Relay
  SCHOOL TIME  
1. Lakota East :46.53  
2. Lakota West :50.00  
3. Sycamore :50.06  
4. Mason :50.56  
5. Colerain :51.67  
6. Fairfield :52.37  
7. Hamilton :53.47  
800 Meter Relay
  SCHOOL TIME  
1. Lakota East 1:40.04  
2. Mason 1:46.07  
3. Sycamore 1:47.72  
4. Lakota West 1:48.00  
5. Colerain 1:49.04  
6. Fairfield 1:54.42  
7. Hamilton 1:57.23  
1600 Meter Relay
  SCHOOL TIME  
1. Mason 4:01.00  
2. Lakota East 4:01.15  
3. Sycamore 4:10.09  
4. Lakota West 4:13.00  
5. Fairfield 4:30.00  
6. Hamilton 4:46.62  
7. Colerain 4:55.52  
3200 Meter Relay
  SCHOOL TIME  
1. Mason 9:11.00  
2. Lakota East 9:48.80  
3. Lakota West 10:20.00  
4. Sycamore 10:31.23  
5. Fairfield 11:04.00  
Shotput
  NAME SCHOOL DIST/HT
1. Nature Sanford Hamilton 37'02.75"
2. Kira Ash Hamilton 35'09.00"
3. Aneesa Barge Mason 32'10.00"
4. Gracie Clute Lakota East 31'11.75"
5. Jayla Swain Fairfield 31'09.00"
6. Vanessa Agyeman Mason 31'04.00"
7. Allison Kessling Lakota East 30'06.00"
8. Trinity Jarrett Hamilton 29'10.00"
9. Sophia Stegmuller Colerain 28'04.00"
10. Laneyah Pringle Sycamore 27'09.00"
11. Ainsley Stone Lakota West 27'06.00"
12. Ruth Elendu Lakota East 26'00.50"
13. Molly Fisher Lakota West 26'00.00"
14. Micayah Williams Lakota East 25'03.00"
15. Karisa Grandison Sycamore 25'01.50"
16. Jessica Knull Lakota East 25'00.00"
17. Elizabeth Kelley Colerain 23'08.00"
18. Mary Mislansky Lakota East 22'04.50"
19. Allison Landrum Sycamore 22'02.00"
Discus
  NAME SCHOOL DIST/HT
1. Nadia Steinbicker Mason 111'09.00"
2. Gracie Clute Lakota East 103'00.00"
3. Molly Fisher Lakota West 97'03.00"
4. Ruth Elendu Lakota East 94'08.00"
5. Aneesa Barge Mason 92'00.00"
6. Kira Ash Hamilton 90'09.00"
7. Micayah Williams Lakota East 84'09.00"
8. Jessica Knull Lakota East 81'10.00"
9. Sophia Stegmuller Colerain 81'06.00"
10. Laneyah Pringle Sycamore 80'07.00"
11. Allison Kessling Lakota East 79'08.00"
12. Allison Landrum Sycamore 73'02.00"
13. Trinity Jarrett Hamilton 65'00.50"
14. Mary Mislansky Lakota East 58'04.00"
15. Elizabeth Kelley Colerain 53'08.00"
Long Jump
  NAME SCHOOL DIST/HT
1. Azariyah Bryant Lakota East 18'00.00"
2. Ayana Johnson Lakota West 17'04.00"
3. Camiyah James Lakota East 17'01.25"
4. Lynhia Wyche Colerain 17'00.00"
5. Jada Ingram Lakota East 16'01.00"
6. Jasmine Kennedy Fairfield 16'00.00"
7. Lauren Barnes Sycamore 15'07.75"
8. Megan Motolik Lakota West 15'05.00"
9. Alyssa So Sycamore 15'02.00"
10. Emily Duff Hamilton 15'01.75"
11. Lindsey Kluesener Lakota East 15'00.00"
12. Danielle Fluellen Colerain 14'09.75"
13. Dallas Brooks Lakota West 14'08.00"
14. Kirsten Riley Mason 14'02.00"
14. Erin Breuer Mason 14'02.00"
16. Jalissa Cornwall Fairfield 13'02.75"
17. Weslie Oliver Colerain 10'06.00"
High Jump
  NAME SCHOOL DIST/HT
1. Jasmine Kennedy Fairfield 5'08.00"
2. Annika Kinley Lakota West 5'07.50"
3. Lauren Barnes Sycamore 5'06.00"
4. Jada Bouyer Lakota East 5'04.00"
5. Ayana Johnson Lakota West 5'02.00"
5. Ariana Avery Hamilton 5'02.00"
7. Christina Blount Lakota East 5'00.00"
8. Carli Lovett Colerain 4'10.00"
9. Grace Degroft Mason 4'08.00"
9. Sevi Tutuncu Sycamore 4'08.00"
11. Jolei Kendall Mason 4'06.00"
Pole Vault
  NAME SCHOOL DIST/HT
1. Lindsey Kluesener Lakota East 11'03.00"
2. Haleigh Eckert Mason 11'00.00"
2. Kate Telles Lakota West 11'00.00"
4. Willow Lang Sycamore 10'00.00"
5. Alyssa So Sycamore 9'06.00"
5. Grace Hicks Lakota West 9'06.00"
7. Anagha Rao Mason 9'00.00"
7. Emma Stemen Sycamore 9'00.00"
 
first financial bank Huntington Learning Center Stevens Army