Boys Cross Country - Statistics

All Meets
  NAME SCHOOL LOCATION TIME
1. Johan Meyer Mason GMC 15:36.60
2. Zach Beneteau Lakota West GMC 15:46.80
3. Cole Cronk Lakota West GMC 15:52.00
4. Alex DeRoussel Mason GMC 15:57.60
5. Aiden Amshoff Mason GMC 16:01.40
6. Isaac Schachleiter Mason GMC 16:09.10
7. Austin Cooper Mason GMC 16:12.20
8. James Schmidt Oak Hills 16:22.70
9. Rajan Singh Mason Districts 16:23.54
10. Nathan Gibson Sycamore Districts 16:24.00
11. Tyler Kovac Lakota West GMC 16:32.50
12. Brendan Pitcher Mason GMC 16:34.20
13. Perry Johnson Mason GMC 16:39.40
14. Ashton Gibbs Lakota East G.M.C. Championships 16:41.20
15. Jacob Messer Mason GMC 16:44.00
16. Braeden Fedders Mason GMC 16:44.40
17. James Mrozcka Mason GMC 16:44.80
18. Zach Plotkin Lakota West GMC 16:46.50
19. Kaleb Martin Lakota West Anna Inv 16:50.70
20. Sergio Negroe Lakota West VOA District 16:51.60
21. Carter Rust Lakota West GMC 16:52.70
22. Caleb Frank Fairfield GMC 16:53.00
23. Dylan Plouffe Mason GMC 16:55.70
24. Brady Messer Mason Cedarville "Friendship" Invitational 16:58.00
25. Keith Neuberger Mason GMC 16:58.30
26. Patrick Dauenhauer Sycamore GMC 17:02.00
27. Brennan Doran Mason Trinity / Valkyrie Invitational 17:03.10
28. Colin Campbell Mason GMC 17:04.40
29. Kyle Harrison Mason Saturday Night Lights 17:11.60
30. Anthony Fago Mason GMC 17:12.00
31. Tommy Luensman Fairfield District VOA 17:13.00
31. Nick Schneider Fairfield GMC 17:13.00
33. Aidan Markich Mason GMC 17:14.40
34. Ben Walker Sycamore Centerville SNL 17:15.00
35. Jalen Turner Princeton GMC 17:20.00
36. Joseph Schuessler Mason Cedarville "Friendship" Invitational 17:21.20
37. Christian Meyer Mason GMC 17:24.60
38. Griffin Miller Sycamore GMC 17:25.00
38. Zachary Giesenschlag Sycamore Districts 17:25.00
40. Charlie Cooper Mason GMC 17:25.70
41. Nathan Sheriff Fairfield Cedarville 17:26.00
42. Mason Gardner Middletown GMC 17:27.70
43. John Doyle Lakota West Anna Inv 17:27.80
44. Elijah Hannah Fairfield District VOA 17:28.00
45. Prabh Singh Lakota West GMC 17:29.10
46. Sekani Cole Sycamore GMC 17:30.00
46. Bryce Torbeck Fairfield GMC 17:30.00
48. Jake Boeskool Lakota East G.M.C. Championships 17:31.80
49. Matthew Imm Princeton GMC 17:32.00
50. Kieran Quebman Lakota West GMC 17:32.80
51. Reece Wahoff Fairfield GMC 17:35.00
52. Ethan Swift Lakota East G.M.C. Championships 17:35.30
53. Mir Ashraf Mason GMC 17:35.50
54. Micah Gray Princeton Lakota East Fall Classic 17:36.50
55. Nick Draginoff Lakota East G.M.C. Championships 17:39.10
56. Haitham Eid Lakota East G.M.C. Championships 17:40.50
57. Sam Peyton Mason GMC 17:42.00
58. Jack Tumulty Mason GMC 17:42.50
59. Connor Davis Lakota West GMC 17:43.70
60. Noah Locke Middletown GMC 17:44.40
61. Aidan Mahaffey Lakota East G.M.C. Championships 17:44.90
62. Flynn Prather Lakota East Lebanon Running Warrior Invitational 17:47.80
63. Dylan Vanderpool Fairfield GMC 17:50.00
64. Luke Wilson Lakota West Anna Inv 17:50.20
65. Jack Gerus Mason Cedarville "Friendship" Invitational 17:50.30
66. Isaac Michelson Lakota East G.M.C. Championships 17:50.90
67. Easton Crowther Lakota West GMC 17:51.40
68. James Hanus Sycamore Centerville SNL 17:52.00
69. Aidan Lelii Mason Cedarville "Friendship" Invitational 17:52.20
70. Nick Boeskool Lakota East G.M.C. Championships 17:52.40
71. Andrey Rioux Colerain GMC 17:54.00
71. Trey Layton Fairfield GMC 17:54.00
73. David Freeman Sycamore GMC 17:55.00
74. Jack Betz Princeton GMC 17:57.00
75. Everett Black Oak Hills 17:58.00
76. Ethan Vaught Lakota West Tiffin Inv 17:58.40
77. Reece Pandilidis Sycamore GMC 17:59.00
78. Jacob Wilson Lakota West Anna Inv 17:59.20
79. Alex Taft Oak Hills Talawanda 17:59.80
80. Nate Srode Oak Hills Talawanda 18:01.90
81. Andrew Gibson Lakota East Milford Invitational 18:03.30
82. Andrew Tenbarge Sycamore Firebird Inv 18:04.00
83. Patrick Theisen Mason GMC 18:05.90
84. Alex Ludwig Fairfield Mason 18:06.00
85. Sean Specht Lakota East Lakota East Fall Classic 18:06.60
86. Marshall Novean Lakota East Milford Invitational 18:07.10
87. Ogden Nijakowski Mason GMC 18:08.80
88. Zach Kroger Oak Hills Talawanda 18:11.70
89. Mason Turner Lakota West GMC 18:12.00
90. Hunter Levett Lakota West GMC 18:15.20
90. Will Gibson Lakota East OHSAA Early Season Invitational 18:15.20
92. Aidan Ethier Lakota East G.M.C. Championships 18:16.20
93. Ben Zimmerer Lakota West GMC 18:16.40
94. Luke Stadelman Sycamore GMC 18:17.00
95. Alex Schmidt Oak Hills Talawanda 18:20.00
96. Jacob Duebell Princeton Loveland Invitational 18:22.01
97. Ryan Zonka Lakota East G.M.C. Championships 18:25.80
98. Evan Birdsall Fairfield GMC 18:26.00
99. Asher Martin Lakota West Anna Inv 18:26.30
100. Collin Shanks Lakota West GMC 18:31.30
101. Ethan Heist Sycamore Centerville SNL 18:34.00
102. Aiden Schumacher Lakota West GMC 18:36.70
103. David Trinh Princeton GMC 18:37.00
104. Brandon Moore Lakota East G.M.C. Championships 18:39.30
105. Alex Ackerman Lakota East G.M.C. Championships 18:39.70
106. Michael Easton Colerain Districts 18:40.00
107. AJ Roberts Middletown GMC 18:40.60
108. Landon Cornwall Middletown Eaton Invitational 18:41.00
109. Ryan Hamberg Lakota East G.M.C. Championships 18:41.50
110. Sushanth Koppula Lakota West Anna Inv 18:42.10
110. Joe Ludwig Oak Hills Talawanda 18:42.10
112. Jerrell Francisco Princeton Ross Invitational 18:46.00
113. Matthew Levenson Lakota West Anna Inv 18:47.40
114. Austin Boes Lakota East G.M.C. Championships 18:50.70
115. Dominic Miller Lakota West GMC 18:51.10
116. Tre Drake Fairfield GMC 18:53.00
117. Sean Castillo Lakota East G.M.C. Championships 18:55.00
117. Hunter Burkart Colerain GMC 18:55.00
119. Liam O'Hanlon Lakota West Anna Inv 18:55.10
120. Derek McFarland Lakota West GMC 18:55.90
121. John Moore Lakota West Anna Inv 18:57.60
122. Eben Semere Colerain Loveland 18:58.00
123. Daniel Amsbaugh Lakota West GMC 18:58.90
124. Danny Herzog Oak Hills 19:00.00
125. Jackson Hattersley Colerain GMC 19:01.00
126. Gabriel De La Cruz Lakota East G.M.C. Championships 19:03.20
127. Jacob Rolfert Lakota East G.M.C. Championships 19:06.60
128. Andrew Edrington Princeton GMC 19:07.00
129. Miles Burkart Lakota East G.M.C. Championships 19:07.70
130. Seth Grace Lakota East Milford Invitational 19:09.20
131. Noah McKee Oak Hills Talawanda 19:13.00
132. Nate Hoelscher Lakota East Milford Invitational 19:13.30
133. Jake Cosgrove Colerain GMC 19:16.00
134. Jacob Gaviglia Colerain Loveland 19:17.00
135. Ian Balfour Lakota East G.M.C. Championships 19:18.20
136. Perry Li Colerain Ross 19:20.00
137. Caleb Abel Oak Hills 19:26.30
138. Will Chaney Colerain Milford 19:28.00
139. Andrew Cash Lakota East Neal Charske Fairmont Firebird 19:28.40
140. Jack Cole Lakota East G.M.C. Championships 19:35.10
141. Connor Hart Lakota East G.M.C. Championships 19:36.40
142. Daniel Bowling Colerain GMC 19:38.00
143. Bhavya Patel Colerain GMC 19:39.00
144. William Holthaus Lakota East G.M.C. Championships 19:40.10
145. Josh Cappel Colerain GMC 19:46.00
146. Charlie Cowdery Lakota East G.M.C. Championships 19:46.80
147. Christopher Miller Princeton Loveland Invitational 19:48.00
148. Jude Lehman Lakota East G.M.C. Championships 19:48.30
149. Connor Horn Oak Hills Talawanda 19:51.40
150. Connor Miranda Lakota East Lakota East Fall Classic 19:57.60
151. Nate Heinzelman Lakota East G.M.C. Championships 19:59.70
152. Nathan Doherty Lakota East Lebanon Running Warrior Invitational 20:10.80
153. Roel Marquez Princeton Ross Invitational 20:21.00
154. Jacob Doerger Oak Hills 20:22.50
155. Justin Rettig Colerain GMC 20:23.00
156. Aiden Keith Oak Hills Talawanda 20:32.20
157. AJ Werner Oak Hills Talawanda 20:39.00
158. Joe LeFever Oak Hills Talawanda 20:43.50
159. Drew Heinzelman Lakota East Lakota East Fall Classic 20:47.70
160. Brice Jruviek Colerain GMC 20:48.00
161. Tyler Breiner Lakota East Troy Invitational 20:48.60
162. Aiden Frank Lakota East G.M.C. Championships 20:48.80
163. Spencer Schoenung Colerain GMC 20:52.00
164. Ben Benson Colerain VOA 21:10.00
165. Ahmad Awad Lakota East G.M.C. Championships 21:21.70
166. Ian Ewing-Jackson Princeton Ross Invitational 21:29.00
167. James Moores Princeton Lakota East Fall Classic 21:38.60
168. Keegan Wustrack Colerain Ross 21:42.00
169. Myles Calhoun Princeton Ross Invitational 21:43.00
170. Benjamin McKee Oak Hills Talawanda 21:57.20
171. Ethan Marshall Oak Hills Talawanda 22:03.10
172. Shemar Massie Lakota East District Open 22:06.05
173. Grant Smith Princeton GMC 22:22.00
174. Jacob Lane Colerain GMC 22:35.00
175. Luke Hoover Princeton GMC 22:39.00
176. Tommy Ray Oak Hills Talawanda 23:16.30
177. Gavin Orlet Oak Hills Talawanda 23:33.10
178. Nick Turner Colerain Centerville 24:19.00
179. Landry Davidson Colerain Mason 24:24.00
180. Donovan Kemp Princeton Ross Invitational 25:01.00
181. Zach Krieg Oak Hills Talawanda 25:47.80
182. Caleb Vanatta Lakota East Lakota East Fall Classic 28:00.10
183. Andrew Fritzsche Lakota East G.M.C. Championships 28:28.10

 
Delhi Garden Center Plato's Closet Buffalo Wings & Rings Creach Law