Girls Swimming - All Conference

Awards
AWARD NAME SCHOOL
Athlete of the Year Langely Petersen Mason
Athlete of the Year Paige Striley Lakota West
Coach of the Year Dan Carl Sycamore

First Team
NAME SCHOOL EVENT
Emma Dalton - Senior
Reese Lugbill - Senior
Kiara Anchrum - Senior
Tiana Anchrum - Senior
Mason 200 Yard Medley Relay
Lauren Clippard - Freshman Colerain 200 Yard Freestyle
Reese Lugbill - Senior Mason 200 Yard I. M.
Paige Striley - Junior Lakota West 50 Yard Freestyle
Langely Petersen - Sophomore Mason 1 Meter Diving
Kiara Anchrum - Senior Mason 100 Yard Butterfly
Paige Striley - Junior Lakota West 100 Yard Freestyle
Ashley Lugbill - Senior Mason 500 Yard Freestyle
Ella Stanton - Sophomore
Emma Dalton - Senior
Emma Hartman - Sophomore
Tiana Anchrum - Senior
Mason 200 Yard Freestyle Relay
Emma Dalton - Senior Mason 100 Yard Backstroke
Reese Lugbill - Senior Mason 100 Yard Breaststroke
Ashley Lugbill - Senior
Kiara Anchrum - Senior
Kaitlyn Weitz - Freshman
Reese Lugbill - Senior
Mason 400 Yard Freestyle Relay

Second Team
NAME SCHOOL EVENT
Jenna Scarborough - Senior
Reagan Manning - Junior
Paige Striley - Junior
Ashley Fryer - Junior
Lakota West 200 Yard Medley Relay
Isabelle Gomez - Junior Lakota East 200 Yard Freestyle
Olivia Hastings - Freshman Mason 200 Yard I. M.
Tiana Anchrum - Senior Mason 50 Yard Freestyle
Karina Ashton - Senior Mason 1 Meter Diving
Olivia Hastings - Freshman Mason 100 Yard Butterfly
Abby Perun - Senior Sycamore 100 Yard Freestyle
Isabelle Gomez - Junior Lakota East 500 Yard Freestyle
Abby Perun - Senior
Jozy Allen - Senior
Sophie Campbell - Senior
McKenna Sunderland - Sophomore
Sycamore 200 Yard Freestyle Relay
Lauren Clippard - Freshman Colerain 100 Yard Backstroke
Ashley Lugbill - Senior Mason 100 Yard Breaststroke
Alyssa Perun - Sophomore
Jozy Allen - Senior
Marissa Thorp - Senior
McKenna Sunderland - Sophomore
Sycamore 400 Yard Freestyle Relay

Third Team
NAME SCHOOL EVENT
Anna Forman - Freshman
Sophie Campbell - Senior
Ryan Carmody - Senior
Morgan Thompson - Junior
Sycamore 200 Yard Medley Relay
Alivia Scott - Freshman Fairfield 200 Yard Freestyle
Ashley Schoenlein - Senior Mason 200 Yard I. M.
Emma Dalton - Senior Mason 50 Yard Freestyle
Anelise Kim - Junior Sycamore 1 Meter Diving
Kylie Dennison - Senior Mason 100 Yard Butterfly
Kaitlyn Weitz - Freshman Mason 100 Yard Freestyle
Ryan Carmody - Senior Sycamore 500 Yard Freestyle
Jenna Scarborough - Senior
Grace Markley - Sophomore
Sofia Marini - Junior
Sarah Glosson - Sophomore
Lakota West 200 Yard Freestyle Relay
Alivia Scott - Freshman Fairfield 100 Yard Backstroke
Ashley Schoenlein - Senior Mason 100 Yard Breaststroke
Ashley Fryer - Junior
Reagan Manning - Junior
Sarah Glosson - Sophomore
Paige Striley - Junior
Lakota West 400 Yard Freestyle Relay

Honorable Mention
NAME SCHOOL EVENT
Isabelle Gomez - Junior
Katie Jessee - Junior
Hope Keith - Sophomore
Alexa Thomas - Sophomore
Lakota East 200 Yard Medley Relay
Abby Perun - Senior Sycamore 200 Yard Freestyle
Advika Sumit - Junior Mason 200 Yard I. M.
Jozy Allen - Senior Sycamore 50 Yard Freestyle
Maddie Bobst - Sophomore Sycamore 1 Meter Diving
Abby Waechter - Junior Mason 100 Yard Butterfly
Jozy Allen - Senior Sycamore 100 Yard Freestyle
Abby Waechter - Junior Mason 500 Yard Freestyle
Maria Olson - Sophomore
Ellie Cox - Junior
Samantha Gerde - Senior
Petal Sloan - Sophomore
Oak Hills 200 Yard Freestyle Relay
Emma Hartman - Sophomore Mason 100 Yard Backstroke
Sophie Campbell - Senior Sycamore 100 Yard Breaststroke
Isabelle Gomez - Junior
Alexa Thomas - Sophomore
Katie Jessee - Junior
Hope Keith - Sophomore
Lakota East 400 Yard Freestyle Relay

 
Advance Transportation Systems, Inc. Dick's Sporting Goods Kenneth Lindsay - Allstate Agent Cincinnati Floor