Girls Track

100 Meter Dash
  NAME TIME
1. Abby Love (Fr), Mason 12.88
2. Summer Swartwout (Fr), Colerain 12.98
3. Tessa Zecchino (Jr), Mason 13.00
4. Audrey Schmid (Jr), Sycamore 13.29
5. Lauren Barnes (Jr), Sycamore 13.39
6. Jada Irwin (So), Fairfield 13.43
6. Desirea Sanderson (Sr), Colerain 13.43
8. Cherish Galvez (So), Oak Hills 13.68
9. Annabelle Jacobs (Jr), Fairfield 13.88
10. India Washington (Fr), Colerain 13.93
10. India Woolridge (Jr), Oak Hills 13.93
12. Weslie Oliver (Jr), Colerain 14.19
13. Sanai Thomas (Fr), Fairfield 14.21
14. Kaitlin Ivory (Fr), Sycamore 14.29
15. Skylyn Foster (Jr), Sycamore 14.58
16. Riley Johnson (Fr), Sycamore 14.61
17. Alessa Harrison (Sr), Hamilton 14.67
18. Gabrielle Willingham (So), Fairfield 14.94
200 Meter Dash
  NAME TIME
1. Jada Irwin (So), Fairfield 26.64
2. Audrey Schmid (Jr), Sycamore 27.59
3. Lauren Barnes (Jr), Sycamore 27.70
4. India Woolridge (Jr), Oak Hills 28.75
5. Carissa Lumby (Jr), Sycamore 28.76
6. Weslie Oliver (Jr), Colerain 28.97
7. Juannie Lattimore (Fr), Fairfield 29.33
8. Aunaysia Poellnitz (So), Colerain 29.55
9. Skylyn Foster (Jr), Sycamore 29.93
10. Chloe Amlin (Sr), Oak Hills 29.96
11. Janeesa Miller (Fr), Colerain 30.44
12. Alessa Harrison (Sr), Hamilton 30.48
13. Riley Johnson (Fr), Sycamore 30.99
14. Madyson Bostick (Fr), Fairfield 31.19
15. Aaliyah Robinson (Jr), Fairfield 31.44
16. Alayna Jones (Fr), Colerain 32.78
400 Meter Dash
  NAME TIME
1. Jada Irwin (So), Fairfield 1:00.24
2. Abby Slife (Fr), Mason 1:00.96
3. Joy Resig (So), Mason 1:02.10
4. Julia Hageman (Fr), Oak Hills 1:04.48
5. Hannah Best (Sr), Fairfield 1:05.07
6. Allie Fehr (Sr), Sycamore 1:05.89
7. Danielle Dattilo (Jr), Sycamore 1:06.78
8. Lila Newman (So), Oak Hills 1:08.14
9. Hailie Fuller (Sr), Sycamore 1:09.16
10. Annabelle Jacobs (Jr), Fairfield 1:09.66
11. Juannie Lattimore (Fr), Fairfield 1:10.77
800 Meter Run
  NAME TIME
1. Ellie Bevan (Sr), Mason 2:23.00
2. Abby Muglia (Sr), Mason 2:32.00
3. Eva Hensley (Fr), Oak Hills 2:33.58
4. Julia Hageman (Fr), Oak Hills 2:35.24
5. Marina Walter (Fr), Colerain 2:44.51
6. Kaitlin Thomas (Fr), Fairfield 2:45.90
7. Kayla Compton (So), Fairfield 2:47.00
8. Lydia Maynus (Fr), Colerain 2:51.73
9. Gabrielle Tackett (Sr), Fairfield 2:52.60
10. Iris Carman (Fr), Sycamore 2:55.00
11. Kayla Busby (So), Sycamore 3:00.00
12. Isabelle Frey (Fr), Colerain 3:12.41
13. Katelyn Feiser (So), Colerain 3:21.27
1600 Meter Run
  NAME TIME
1. Eva Hensley (Fr), Oak Hills 5:23.90
2. Carlie Condit (Fr), Mason 5:27.40
3. Megan John (Sr), Oak Hills 5:28.61
4. Abby Muglia (Sr), Mason 5:32.52
5. Victoria Schwegmann (Sr), Sycamore 5:52.72
6. Marina Walter (Fr), Colerain 5:56.48
7. Anna Wegener (Fr), Sycamore 6:01.18
8. Isabelle Ritzie (Jr), Fairfield 6:02.00
9. Gabrielle Tackett (Sr), Fairfield 6:14.61
10. Cami Esquivel (Fr), Sycamore 6:17.08
11. Claire Berlier (So), Sycamore 6:20.44
12. Claire Jensen (Fr), Sycamore 6:28.57
13. Isabelle Frey (Fr), Colerain 6:54.94
14. Katelyn Feiser (So), Colerain 7:32.68
3200 Meter Run
  NAME TIME
1. Erica Fennimore (Sr), Mason 11:34.00
1. Manuela Capiello (Sr), Mason 11:34.00
3. Eva Hensley (Fr), Oak Hills 11:38.25
4. Megan John (Sr), Oak Hills 11:47.23
5. Anna Wegener (Fr), Sycamore 13:32.86
6. Alexis Dean (Jr), Fairfield 13:40.49
7. Lydia Maynus (Fr), Colerain 14:12.99
8. Haley Asbury-Thomas (Fr), Fairfield 15:08.97
9. Madison Dean (Fr), Fairfield 15:56.28
100 Meter High Hurdles
  NAME TIME
1. Chloe Amlin (Sr), Oak Hills 15.75
2. Riley Ludwig (Jr), Oak Hills 16.17
3. Faith Tang (Sr), Mason 16.28
4. Lela Walker (So), Sycamore 16.79
5. Katelyn Mizer (Sr), Mason 16.94
6. Victoria Washington (Sr), Sycamore 17.08
7. Meredith Leslie (Sr), Sycamore 18.14
8. Chiara Moore (Sr), Sycamore 18.26
9. Oceane Brazina (Fr), Sycamore 18.56
10. Sydney Hamilton (Sr), Sycamore 18.63
11. Louiya Anthony (Fr), Hamilton 19.96
300 Meter IM Hurdles
  NAME TIME
1. Riley Ludwig (Jr), Oak Hills 49.52
2. Lela Walker (So), Sycamore 50.21
3. Chloe Amlin (Sr), Oak Hills 52.36
4. Victoria Washington (Sr), Sycamore 53.10
5. Louiya Anthony (Fr), Hamilton 53.94
6. Meredith Leslie (Sr), Sycamore 56.17
7. Chiara Moore (Sr), Sycamore 57.59
8. Eden Lowry (So), Hamilton 58.12
9. Oceane Brazina (Fr), Sycamore 58.88
400 Meter Relay
  NAME TIME
1. Mason 50.00
2. Colerain 52.24
3. Oak Hills 52.89
4. Sycamore 53.54
5. Hamilton 57.43
800 Meter Relay
  NAME TIME
1. Mason 1:46.98
2. Sycamore 1:54.58
3. Colerain 1:55.45
1600 Meter Relay
  NAME TIME
1. Mason 4:11.00
2. Sycamore 4:29.84
3. Colerain 4:34.37
3200 Meter Relay
  NAME TIME
1. Mason 9:55.00
2. Oak Hills 10:37.79
3. Sycamore 11:38.26
Shotput
  NAME DIST/HT
1. Jillian Yates (Jr), Oak Hills 34'01.00"
2. Jayla Swain (Jr), Fairfield 30'01.00"
3. Deborah Olare (Jr), Fairfield 26'08.00"
4. Sophia Elchynski (Sr), Oak Hills 25'09.00"
5. Olivia Carson (So), Colerain 24'06.50"
6. helena Arbabi (Fr), Sycamore 23'07.05"
7. Lubna Shehata (Sr), Sycamore 23'06.00"
8. Angie Batista (So), Fairfield 22'03.00"
9. Aeriana Jasper (Jr), Hamilton 20'06.00"
10. Janeesa Miller (Fr), Colerain 20'04.00"
11. Hunter Gueye (Fr), Sycamore 20'01.00"
12. Alayna Jones (Fr), Colerain 17'10.00"
13. Maddie Black (Jr), Sycamore 12'10.00"
Discus
  NAME DIST/HT
1. Jillian Yates (Jr), Oak Hills 103'09.00"
2. Lauren Mullins (Jr), Mason 86'02.00"
3. Aneesa Barge (So), Mason 86'01.00"
4. Jayla Swain (Jr), Fairfield 73'03.00"
5. Arely Rivas Sanchez (Fr), Fairfield 71'00.00"
6. helena Arbabi (Fr), Sycamore 69'11.00"
7. Angie Batista (So), Fairfield 69'05.00"
8. Julissa Moncada (Fr), Hamilton 59'08.00"
9. Deborah Olare (Jr), Fairfield 58'05.00"
10. Janeesa Miller (Fr), Colerain 56'05.00"
11. Olivia Carson (So), Colerain 55'08.00"
12. Lubna Shehata (Sr), Sycamore 54'04.00"
12. Alayna Jones (Fr), Colerain 54'04.00"
14. Hunter Gueye (Fr), Sycamore 48'00.00"
Long Jump
  NAME DIST/HT
1. Lauren Barnes (Jr), Sycamore 15'11.05"
2. Henlie Krause (So), Fairfield 15'04.50"
3. Kallista Watts (Sr), Oak Hills 15'00.00"
4. Keilani Broadnax (So), Colerain 14'09.50"
5. Sydney Hamilton (Sr), Sycamore 14'08.05"
6. Sanai Thomas (Fr), Fairfield 13'05.00"
7. Weslie Oliver (Jr), Colerain 13'00.00"
High Jump
  NAME DIST/HT
1. Lauren Barnes (Jr), Sycamore 5'06.00"
2. Sevi Tutuncu (Sr), Sycamore 5'00.00"
2. Joy Resig (So), Mason 5'00.00"
4. Payton Evans (Fr), Mason 4'10.00"
4. Henlie Krause (So), Fairfield 4'10.00"
4. Alexandria Meinking (Sr), Colerain 4'10.00"
7. Summer Swartwout (Fr), Colerain 4'08.00"
8. Eden Lowry (So), Hamilton 4'00.00"
Pole Vault
  NAME DIST/HT
1. Iris Carman (Fr), Sycamore 7'00.00"
1. Victoria Torregrosa (Jr), Sycamore 7'00.00"
1. Maddie Black (Jr), Sycamore 7'00.00"

first financial bank Huntington Learning Center Stevens Mercy Health