Boys Track

100 Meter Dash
  NAME TIME
1. Jaydan Mayes (Sr), Fairfield 10.96
2. Roosevelt Zeigler (Jr), Colerain 11.04
3. Rashid Harris (Jr), Sycamore 11.06
4. Chris Conerly (Sr), Hamilton 11.11
5. Kaleb Johnson (Jr), Hamilton 11.26
6. Quintin Tisdale (Sr), Middletown 11.35
7. Cameron Junior (Sr), Middletown 11.37
8. RJ Miller (Jr), Fairfield 11.38
9. Irasen Borders (Jr), Mason 11.55
10. Zach Rogers (So), Mason 11.64
11. Freddie Johnson (Sr), Colerain 11.65
12. Jackson Yoder (So), Mason 11.68
13. James Turner (Sr), Hamilton 11.74
14. Robert Hart (Jr), Oak Hills 11.76
14. Austin Erickson (Sr), Mason 11.76
16. Ebenzer Nikoi (Sr), Sycamore 11.77
17. Matt Mullins (So), Mason 11.78
18. Semaj Aldridge (So), Hamilton 11.83
18. Jordan Jackson (So), Fairfield 11.83
20. Ryan Nelson (Sr), Fairfield 11.86
20. Sayeed Garnett (Jr), Mason 11.86
22. Kyle Creech (Fr), Sycamore 11.97
23. Qi'moni DangerfieldMontgomer (So), Sycamore 11.98
24. Josh Bryant (Sr), Middletown 12.04
25. Austin Schoster (Sr), Oak Hills 12.09
26. Moon Shig Jung (Jr), Sycamore 12.13
27. Cairo Ford (Jr), Sycamore 12.34
28. Kentrell Garrett (Jr), Sycamore 12.41
28. Kentrell Garrett (Jr), Sycamore 12.41
30. Zach Ivory (Fr), Sycamore 12.69
31. Philip Rosca (So), Sycamore 12.75
32. Jorden Beard (Jr), Middletown 13.17
33. Ryan Antczak (Jr), Sycamore 24.47
200 Meter Dash
  NAME TIME
1. Jaydan Mayes (Sr), Fairfield 22.12
2. Roosevelt Zeigler (Jr), Colerain 22.22
3. Rashid Harris (Jr), Sycamore 22.45
4. Kaleb Johnson (Jr), Hamilton 22.75
5. Aaron Foster (Jr), Colerain 22.76
6. Chris Conerly (Sr), Hamilton 22.81
7. Tyjay Lee (Jr), Fairfield 22.91
8. Robert Hart (Jr), Oak Hills 23.46
9. RJ Miller (Jr), Fairfield 23.48
10. Quintin Tisdale (Sr), Middletown 23.51
11. Nicholas Bruggeman (Sr), Sycamore 23.57
12. Solomon Lumb (Jr), Sycamore 23.62
13. Talon Fisher (Fr), Fairfield 23.66
14. Mir Ashraf (Jr), Mason 23.71
15. Rayzier Jones (Fr), Fairfield 23.75
16. Ja'Viohn Palmer (Jr), Colerain 23.92
17. Jordan Johnson (Jr), Middletown 23.97
18. Ebenzer Nikoi (Sr), Sycamore 24.00
18. Noah Chudnoff (Sr), Sycamore 24.00
18. Kyle Harrison (Sr), Mason 24.00
21. Zach Rogers (So), Mason 24.17
22. Irasen Borders (Jr), Mason 24.20
23. Austin Erickson (Sr), Mason 24.29
24. James Turner (Sr), Hamilton 24.32
25. Austin Schoster (Sr), Oak Hills 24.37
26. Zane Taylor (Jr), Hamilton 24.42
27. Josh Bryant (Sr), Middletown 24.55
28. Ethan Summers (So), Mason 24.76
28. Ethan Pellegrini (Jr), Mason 24.76
30. Benjamin Comotas (So), Mason 24.78
31. Kyle Creech (Fr), Sycamore 24.79
31. Jorden Beard (Jr), Middletown 24.79
33. Cairo Ford (Jr), Sycamore 24.80
34. Andrew Eckert (Jr), Mason 25.15
35. Ethan Meyer (Sr), Hamilton 25.20
36. Jalen Wright (Sr), Middletown 25.67
37. Marcello Morillo (Sr), Sycamore 25.86
400 Meter Dash
  NAME TIME
1. Aaron Foster (Jr), Colerain 50.90
2. Isaiah Glover (So), Fairfield 51.95
3. Nicholas Bruggeman (Sr), Sycamore 52.39
3. Kyle Harrison (Sr), Mason 52.39
5. Gordon Anaple (Sr), Sycamore 52.76
6. David Mercurio (Jr), Sycamore 52.80
7. Mir Ashraf (Jr), Mason 52.92
8. Patrick Theisen (Jr), Mason 52.97
9. Colin Richards (Sr), Fairfield 53.08
10. Malik Davis (Sr), Middletown 53.26
11. Benjamin Comotas (So), Mason 53.34
12. Brayden Holland (Fr), Oak Hills 53.59
13. Eli Harrison (Fr), Fairfield 53.65
14. Jaden Nicholls (Sr), Colerain 55.35
15. Jordan Johnson (Jr), Middletown 56.33
16. Ryan Friedrich (So), Sycamore 56.68
17. Jared Richmond (So), Oak Hills 56.90
18. Philip Rosca (So), Sycamore 57.58
19. Jemarcus King (Fr), Hamilton 57.65
20. Demarco Jordan (Sr), Hamilton 57.88
21. Marquize Adams (Sr), Middletown 57.92
22. Jibri Pass (Jr), Colerain 58.40
23. Jamon Wallace (So), Middletown 1:00.24
24. David Marquez-Martinez (Sr), Hamilton 1:01.10
25. Zane Taylor (Jr), Hamilton 1:04.61
800 Meter Run
  NAME TIME
1. Brendan Pitcher (Sr), Mason 1:57.24
2. James Schmidt (Sr), Oak Hills 1:57.52
3. Brady Messer (Jr), Mason 1:57.89
4. Alex Deroussel (Jr), Mason 1:59.42
5. Jacob Messer (Jr), Mason 1:59.43
6. Aiden Amshoff (Jr), Mason 2:02.10
7. AJ Ludwig (Sr), Fairfield 2:04.31
8. Brendan Roe (Fr), Mason 2:06.17
9. Charlie Cooper (So), Mason 2:06.62
10. Elijah Hannah (Jr), Fairfield 2:08.13
11. Jake Isakson (Sr), Sycamore 2:08.73
12. Colin Richards (Sr), Fairfield 2:09.00
13. Reece Pandilidis (Jr), Sycamore 2:10.53
14. Josie Gabriel (Jr), Colerain 2:14.35
15. Nathaniel Srode (Jr), Oak Hills 2:16.09
16. Sekani Cole (Sr), Sycamore 2:16.61
17. Will Chaney (Sr), Colerain 2:17.56
18. Taft Hargrove (So), Middletown 2:18.31
19. Kempter Anaple (Fr), Sycamore 2:20.50
20. Connor Christenson (So), Sycamore 2:20.91
21. Zach Giesenschlag (So), Sycamore 2:21.59
22. Curtis Fowler (Fr), Middletown 2:21.94
23. MIles Pishotti (Fr), Sycamore 2:22.02
23. Miles Pishotti (Fr), Sycamore 2:22.02
25. Alex Alcorn (Jr), Hamilton 2:24.86
26. Adien Schmeling (Sr), Sycamore 2:25.00
27. Jacob Jensen (Fr), Sycamore 2:26.24
28. Jackson Hattersley (Jr), Colerain 2:26.64
29. Marquize Adams (Sr), Middletown 2:28.22
30. Alex Larin (Fr), Middletown 2:33.29
31. Alex Caldwell (So), Sycamore 2:34.00
32. Luke Stadelmann (Jr), Sycamore 2:35.00
33. Ethan Rogers (Fr), Sycamore 2:39.00
1600 Meter Run
  NAME TIME
1. Alex Deroussel (Jr), Mason 4:21.26
2. Brady Messer (Jr), Mason 4:23.49
3. Brendan Pitcher (Sr), Mason 4:23.82
4. Jacob Messer (Jr), Mason 4:37.21
5. James Mroczka (So), Mason 4:37.58
6. Keith Neuberger (So), Mason 4:40.61
7. Ethan Masset (Jr), Sycamore 4:40.97
8. Patrick Dauenhauer (So), Sycamore 4:41.89
9. Braeden Fedders (So), Mason 4:43.42
10. Will Chaney (Sr), Colerain 4:43.54
11. Nathan Sheriff (Sr), Fairfield 4:44.03
12. Colin Campbell (Jr), Mason 4:45.06
13. Nathaniel Srode (Jr), Oak Hills 4:50.94
14. Tommy Luensman (Jr), Fairfield 4:54.29
15. Elijah Hannah (Jr), Fairfield 4:55.00
16. Michael Graham (So), Fairfield 4:57.42
17. Sekani Cole (Sr), Sycamore 4:58.21
18. Josie Gabriel (Jr), Colerain 4:58.77
19. AJ Ludwig (Sr), Fairfield 4:59.25
20. Connor Christenson (So), Sycamore 4:59.82
21. Patrick Shepherd (Sr), Sycamore 5:00.62
22. Curtis Fowler (Fr), Middletown 5:00.82
23. Tre Drake (Jr), Fairfield 5:01.00
24. Jake Isakson (Sr), Sycamore 5:02.12
25. Noah Mckee (So), Oak Hills 5:02.21
26. William Freeman (Jr), Sycamore 5:04.46
27. Luke Stadelmann (Jr), Sycamore 5:07.00
28. Alex Larin (Fr), Middletown 5:15.75
29. Miles Pishotti (Fr), Sycamore 5:19.00
30. Adien Schmeling (Sr), Sycamore 5:21.00
31. Jackson Hattersley (Jr), Colerain 5:24.28
32. Jacob Jensen (Fr), Sycamore 5:25.00
33. Bhavya Patel (Sr), Colerain 5:30.83
34. Connor Mongar (Fr), Middletown 5:37.95
35. Alex Caldwell (So), Sycamore 5:38.00
36. Daniel Cooper (Fr), Sycamore 5:41.00
37. Ethan Rogers (Fr), Sycamore 5:53.00
3200 Meter Run
  NAME TIME
1. Aiden Amshoff (Jr), Mason 9:36.65
2. Jerry Xu (Fr), Mason 9:53.78
3. James Mroczka (So), Mason 9:56.29
4. Braeden Fedders (So), Mason 9:57.92
5. Alex Deroussel (Jr), Mason 9:58.00
6. Braeden Fedders (So), Mason 10:02.11
7. Keith Neuberger (So), Mason 10:05.30
8. Dylan Plouffe (Jr), Mason 10:10.28
9. Noah Kelly (Fr), Mason 10:10.76
10. Nathan Sheriff (Sr), Fairfield 10:12.15
11. Dylan Vanderpool (So), Fairfield 10:35.96
12. Cannon Kartye (Jr), Oak Hills 10:46.01
13. Alex Taft (So), Oak Hills 10:47.25
14. Tre Drake (Jr), Fairfield 10:49.56
15. William Freeman (Jr), Sycamore 10:59.00
16. Curtis Fowler (Fr), Middletown 11:06.54
17. Zach Green (Fr), Sycamore 11:08.00
18. Alex Larin (Fr), Middletown 11:22.81
19. Connor Mongar (Fr), Middletown 11:59.80
20. Jackson Hattersley (Jr), Colerain 12:01.92
110 Meter High Hurdles
  NAME TIME
1. Terrecc Richardson (Sr), Middletown 15.16
2. Isaiah King (Jr), Colerain 15.47
3. Daniel Chudnoff (Sr), Sycamore 15.81
4. Kahari Land-Brandon (Sr), Mason 15.82
5. Aiden Keith (Sr), Oak Hills 16.12
6. Rais Fataki (Jr), Fairfield 16.63
7. Daelon Moore-Simpson (Jr), Middletown 16.67
8. Ethan Meyer (Sr), Hamilton 17.48
9. Vincent Cates (Fr), Oak Hills 17.56
10. Bradley Hurst-Davidson (So), Mason 17.79
11. Jack Carey (Jr), Mason 17.80
12. Aiden Everhart (So), Sycamore 18.21
13. Cannon Ray (Jr), Sycamore 18.32
14. Mason King (Fr), Fairfield 18.41
15. JJ Laux (So), Sycamore 18.53
16. Justeres Fataki (Fr), Fairfield 18.95
17. Zach Nojaim (So), Sycamore 19.25
18. Jemarcus King (Fr), Hamilton 19.59
300 Meter IM Hurdles
  NAME TIME
1. Terrecc Richardson (Sr), Middletown 40.02
2. Kahari Land-Brandon (Sr), Mason 40.85
3. Daniel Chudnoff (Sr), Sycamore 41.42
4. Cannon Ray (Jr), Sycamore 42.62
5. Aiden Keith (Sr), Oak Hills 42.74
6. Isaiah King (Jr), Colerain 43.07
7. Mason King (Fr), Fairfield 43.20
8. Daelon Moore-Simpson (Jr), Middletown 43.33
9. Ethan Meyer (Sr), Hamilton 43.42
10. Rais Fataki (Jr), Fairfield 43.57
11. Jack Carey (Jr), Mason 43.89
12. Josiah Jackson (So), Fairfield 44.14
13. Bradley Hurst-Davidson (So), Mason 44.41
14. Max Liao (Fr), Mason 44.67
15. Eugene Harney (Fr), Sycamore 45.55
16. Aiden Everhart (So), Sycamore 46.07
17. Jacob Doerger (Sr), Oak Hills 46.31
18. Lonny Pennington (So), Middletown 47.61
19. Zach Nojaim (So), Sycamore 49.02
20. JJ Laux (So), Sycamore 52.86
400 Meter Relay
  NAME TIME
1. Fairfield 43.18
2. Colerain 43.28
3. Hamilton 43.81
4. Lakota West 44.00
5. Middletown 44.20
6. Mason 44.34
7. Sycamore 45.46
8. Oak Hills 48.56
800 Meter Relay
  NAME TIME
1. Colerain 1:30.21
2. Middletown 1:31.01
3. Hamilton 1:31.38
4. Lakota West 1:32.00
5. Sycamore 1:32.95
6. Fairfield 1:33.04
7. Mason 1:33.52
8. Oak Hills 1:47.46
1600 Meter Relay
  NAME TIME
1. Sycamore 3:27.82
2. Mason 3:29.20
3. Lakota West 3:33.00
4. Fairfield 3:33.80
5. Middletown 3:34.34
6. Oak Hills 3:35.19
3200 Meter Relay
  NAME TIME
1. Mason 7:57.86
2. Lakota West 8:00.00
3. Oak Hills 8:27.05
4. Fairfield 8:28.97
5. Sycamore 8:43.51
6. Middletown 9:22.72
Shot Put
  NAME DIST/HT
1. Mannie Arbabi (So), Sycamore 47'06.00"
2. Jackson Harper (Sr), Mason 46'03.75"
3. Tyler Ingle (Sr), Sycamore 45'09.05"
4. Omar Shteiwi (Sr), Fairfield 43'01.50"
5. Skyler Horn (Jr), Mason 42'08.25"
6. Evan Massey (Jr), Sycamore 41'10.05"
7. Ethan Tyla (Sr), Fairfield 41'03.00"
8. Joshua Stallman (Jr), Mason 40'00.00"
9. Matt Swanson (Sr), Fairfield 39'01.00"
10. Brandon Smith (Sr), Fairfield 38'06.00"
11. Kamron Cooper (Sr), Middletown 37'08.75"
12. Antonio Buccino (Jr), Oak Hills 35'09.00"
13. Jeremy Conners (So), Oak Hills 35'08.00"
14. Jacob Sprangenburg (So), Hamilton 35'05.00"
15. Zaire Washington (Fr), Sycamore 35'00.00"
16. Zyair Anderson (Jr), Colerain 33'11.00"
17. Temesgen Kahsay (Jr), Colerain 33'09.50"
18. Hiawatha Golden (So), Sycamore 33'03.00"
19. Isaiah Montgomery (Sr), Colerain 31'01.00"
20. Jeremiah Hutchinson (Fr), Hamilton 30'05.00"
21. Carlos Ybarra (Jr), Middletown 28'08.25"
22. Elorn Nevis (So), Colerain 27'03.00"
Discus
  NAME DIST/HT
1. Aaron Spears (So), Mason 128'04.50"
2. Joshua Stallman (Jr), Mason 127'10.00"
3. Joshua Stallman (Jr), Mason 127'08.00"
4. Mannie Arbabi (So), Sycamore 127'05.00"
5. Ethan Tyla (Sr), Fairfield 125'08.00"
6. Tyler Ingle (Sr), Sycamore 123'03.00"
7. Evan Massey (Jr), Sycamore 116'08.00"
8. Justin Norris (Sr), Middletown 112'10.00"
9. Omar Shteiwi (Sr), Fairfield 112'09.50"
10. Antonio Buccino (Jr), Oak Hills 103'09.00"
11. Sam Andersen (Fr), Sycamore 100'00.00"
12. Jeremy Conners (So), Oak Hills 99'00.00"
13. Carlos Ybarra (Jr), Middletown 96'08.00"
14. Jett Stallman (Jr), Mason 96'05.00"
15. Tigris Dunn (Jr), Colerain 94'06.00"
16. Temesgen Kahsay (Jr), Colerain 92'11.00"
17. Hiawatha Golden (So), Sycamore 86'09.00"
18. Jacob Sprangenburg (So), Hamilton 83'01.00"
19. Isaiah Montgomery (Sr), Colerain 82'08.00"
20. David Lane (Fr), Colerain 61'00.00"
Long Jump
  NAME DIST/HT
1. Jaydan Mayes (Sr), Fairfield 22'00.00"
2. Chris Conerly (Sr), Hamilton 21'00.60"
3. Nicholas Bruggeman (Sr), Sycamore 20'11.00"
4. Quintin Tisdale (Sr), Middletown 20'10.25"
5. RJ Miller (Jr), Fairfield 20'05.25"
6. Gordon Anaple (Sr), Sycamore 19'08.00"
7. Terrecc Richardson (Sr), Middletown 19'00.00"
8. Justin Fedders (So), Mason 18'11.25"
9. Isaiah Glover (So), Fairfield 18'10.00"
10. Matt Toledo (So), Fairfield 18'08.00"
11. Daniel Ronis-Robin (Sr), Sycamore 18'05.05"
12. Michael Figgins (So), Fairfield 18'05.00"
13. Kenntez Ware (So), Mason 18'04.00"
14. Kyle Okamoto (Jr), Oak Hills 18'01.75"
14. Vincent Cates (Fr), Oak Hills 18'01.75"
16. Jordan Jackson (So), Fairfield 18'01.50"
17. Ben Lampe (So), Mason 17'06.75"
18. Roosevelt Zeigler (Jr), Colerain 17'06.50"
19. Cairo Ford (Jr), Sycamore 17'03.00"
20. DeShawn Lyons (Jr), Middletown 17'00.00"
21. Jorden Beard (Jr), Middletown 16'07.25"
22. Trevon Bryant (So), Middletown 16'04.00"
23. Jared Turner (So), Sycamore 15'11.00"
24. Marcello Morillo (Sr), Sycamore 15'03.00"
25. Eugene Harney (Fr), Sycamore 14'07.05"
26. Marquize Adams (Sr), Middletown 14'05.50"
27. Lonny Pennington (So), Middletown 14'05.25"
High Jump
  NAME DIST/HT
1. Freddie Johnson (Sr), Colerain 18'09.50"
2. Carter Eborall (So), Sycamore 6'04.00"
3. Justin Norris (Sr), Middletown 6'02.00"
4. Robert Hart (Jr), Oak Hills 6'00.00"
4. Colin Richards (Sr), Fairfield 6'00.00"
6. Alex Afari (Jr), Lakota West 5'10.00"
7. Ben Lampe (So), Mason 5'09.00"
8. James Turner (Sr), Hamilton 5'08.00"
8. DeShawn Lyons (Jr), Middletown 5'08.00"
8. Braeden Fedders (So), Mason 5'08.00"
11. Nate Hannah (Jr), Fairfield 5'07.00"
12. Cannon Ray (Jr), Sycamore 5'06.00"
12. Cody Charles (Jr), Sycamore 5'06.00"
12. Jibri Pass (Jr), Colerain 5'06.00"
15. Preston Landolt (Jr), Sycamore 5'04.00"
15. Semaj Aldridge (So), Hamilton 5'04.00"
17. Jaicie Deaton (Fr), Mason 5'03.00"
Pole Vault
  NAME DIST/HT
1. Noah Chudnoff (Sr), Sycamore 14'06.00"
2. Jake Hart (Sr), Mason 14'00.00"
3. Daniel Chudnoff (Sr), Sycamore 13'00.00"
4. Owen Summers (So), Mason 11'00.00"
4. Myles Tavernier (Jr), Mason 11'00.00"
6. Preston Landolt (Jr), Sycamore 9'00.00"
6. Austin Wilson (So), Sycamore 9'00.00"
6. Jordan Johnson (Jr), Middletown 9'00.00"
9. Zach Krieg (Jr), Oak Hills 7'06.00"
9. Zander Haney (So), Oak Hills 7'06.00"
9. Austin Schoster (Sr), Oak Hills 7'06.00"

Creach Law Advance Transportation Systems, Inc. Dick's Sporting Goods Kenneth Lindsay - Allstate Agent