Girls Track - Meet

Team Results
  SCHOOL SCORE  
1. Mason 221.5  
2. Princeton 83.5  
3. Lakota East 83.0  
4. Sycamore 72.5  
5. Lakota West 67.0  
6. Oak Hills 49.0  
7. Middletown 25.0  
7. Colerain 25.0  
9. Fairfield 16.0  
10. Hamilton 13.5  

100 Meter Dash
  NAME SCHOOL TIME
1. Abby Love Mason :12.42
2. Summer Swartwout Colerain :12.53
3. Heaven Wills Lakota East :12.70
4. Mackenzie Givens Princeton :12.79
5. Erinae Coleman Princeton :12.89
6. Emilia Capiello Mason :12.99
7. Ivy Smith Lakota East :13.11
8. Alivia Robinson Middletown :13.40
200 Meter Dash
  NAME SCHOOL TIME
1. Summer Swartwout Colerain :24.68
2. Abby Love Mason :25.02
3. Heaven Wills Lakota East :25.09
4. Mackenzie Givens Princeton :25.16
5. Azarae Hawkins Mason :25.46
6. Erinae Coleman Princeton :26.14
400 Meter Dash
  NAME SCHOOL TIME
1. Tori Killens Mason :57.39
2. Haylie Yeazell Lakota East :57.93
3. Elizabeth Resig Mason :58.34
4. Hailey Still Lakota East :58.61
5. Saniya Taylor Lakota West :58.74
6. Ayana Johnson Lakota West 1:01.14
7. Krista Parks Princeton 1:01.25
8. Brooklyn Murrell Hamilton 1:02.58
800 Meter Run
  NAME SCHOOL TIME
1. Atalia Hawkins Mason 2:18.22
2. Abby Slife Mason 2:22.49
3. Prashi Vatsal Lakota West 2:22.62
4. Amarya Trotter Sycamore 2:24.17
5. Annabelle Hageman Oak Hills 2:24.51
6. Kaitlin Kaszubski Lakota West 2:25.18
7. Maeghan Zimmerly Oak Hills 2:27.35
8. Kaitlin Thomas Fairfield 2:27.38
1600 Meter Run
  NAME SCHOOL TIME
1. Carlie Condit Mason 5:06.36
2. Efa Paschka Mason 5:06.47
3. Eva Hensley Oak Hills 5:10.95
4. Ava Shepard Lakota West 5:12.32
5. Ava Dickenson Lakota East 5:13.19
6. Kaitlin Kaszubski Lakota West 5:13.36
7. Anna Wegener Sycamore 5:34.92
8. Ella Ella Raynor Colerain 5:40.71
3200 Meter Run
  NAME SCHOOL TIME
1. Addison Stephens Mason 11:13.62
2. Efa Paschka Mason 11:16.20
3. Molly Deardorff Lakota East 11:18.42
4. Aleah Coster Oak Hills 11:33.23
5. Maddy Asher Lakota West 11:47.54
6. Eve Troutwine Oak Hills 11:53.63
7. Rachel Brower Sycamore 12:24.17
8. Ava Shepard Lakota West 19:01.66
100 Meter High Hurdles
  NAME SCHOOL TIME
1. Lily Eagleston Mason :14.81
2. Kelise Rabb Princeton :14.82
3. Kate Hartley Mason :15.84
4. Katlyn Pham Lakota East :16.07
5. Olivia Kenny Princeton :16.16
6. Maya Taylor-Stewart Sycamore :16.64
7. Alana Indiero Sycamore :16.79
8. Jada Wallace Middletown :16.92
300 IM Hurdles
  NAME SCHOOL TIME
1. Lily Eagleston Mason :44.29
2. Katlyn Pham Lakota East :44.73
3. Alana Indiero Sycamore :46.52
4. Kate Hartley Mason :47.30
5. Olivia Kenny Princeton :48.41
6. London Pope Hamilton :49.83
7. Kamryn Malfatti Lakota West :53.37
400 Meter Relay
  SCHOOL TIME  
1. Mason :47.56  
2. Lakota East :48.52  
3. Colerain :49.20  
4. Middletown :50.04  
5. Lakota West :50.55  
6. Oak Hills :50.64  
7. Fairfield :51.37  
8. Sycamore :52.12  
800 Meter Relay
  SCHOOL TIME  
1. Mason 1:39.32  
2. Princeton 1:40.61  
3. Lakota East 1:44.14  
4. Middletown 1:47.19  
5. Oak Hills 1:49.04  
6. Sycamore 1:49.10  
7. Hamilton 1:50.36  
1600 Meter Relay
  SCHOOL TIME  
1. Mason 3:52.91  
2. Lakota East 3:54.38  
3. Lakota West 3:59.34  
4. Princeton 4:01.67  
5. Sycamore 4:02.08  
6. Oak Hills 4:14.82  
7. Middletown 4:25.78  
3200 Meter Relay
  SCHOOL TIME  
1. Mason 9:18.68  
2. Lakota West 9:31.22  
3. Sycamore 9:51.60  
4. Oak Hills 9:54.70  
5. Lakota East 9:57.27  
6. Fairfield 10:27.59  
7. Princeton 11:03.31  
Shot Put
  NAME SCHOOL DIST/HT
1. Austin White Mason 40'03.50"
2. Aaliyah Day Middletown 35'04.50"
3. Savannah Libby Mason 35'02.50"
4. Helena Arbabi Sycamore 34'07.25"
5. Baliey Bacher Lakota East 34'01.50"
6. Najah Love-Muhammad Princeton 32'06.50"
7. Jalynn Pace Fairfield 32'00.00"
8. Rayne Summers Princeton 31'09.00"
Discus
  NAME SCHOOL DIST/HT
1. Aleeyah Betts Princeton 132'04.00"
2. Eshaal Pasha Sycamore 119'07.00"
3. Nina Starks Mason 109'03.00"
4. Savannah Libby Mason 107'05.00"
5. Rayne Summers Princeton 107'03.00"
6. Helena Arbabi Sycamore 103'11.00"
7. Anna Muehleisen Lakota East 101'06.00"
8. Baliey Bacher Lakota East 99'05.00"
Long Jump
  NAME SCHOOL DIST/HT
1. Anabelle Lencyk Mason 17'03.50"
2. Emilia Capiello Mason 17'00.25"
3. Eulayah Terry Princeton 16'10.75"
4. Mandy Gehring Oak Hills 16'06.00"
5. Danity Sims Hamilton 16'04.25"
6. Kaylin Washmuth Hamilton 15'08.50"
7. Maya Taylor-Stewart Sycamore 15'08.25"
8. Sanaa Stoker Lakota West 14'10.00"
High Jump
  NAME SCHOOL DIST/HT
1. Mandy Gehring Oak Hills 5'02.00"
2. Charlotte Juenger Sycamore 5'00.00"
3. Kacy Thompson Sycamore 4'10.00"
4. Makenzie Ludwig Fairfield 4'10.00"
5. Sarah Daniels Middletown 4'08.00"
5. Olivia Dawson Lakota West 4'08.00"
5. Khadydja Mangane Fairfield 4'08.00"
8. Eulayah Terry Princeton 4'08.00"
Pole Vault
  NAME SCHOOL DIST/HT
1. Lauren Auriana Mason 9'06.00"
2. Layla Dangel Lakota West 9'06.00"
3. Sarah Keller Princeton 9'00.00"
4. Iris Carman Sycamore 8'06.00"
5. Alison Leguina Lakota West 8'00.00"
6. Elise Wegener Sycamore 8'00.00"
6. Darielis Dawson-Ortiz Princeton 8'00.00"
8. Ariella Scoburgh Mason 8'00.00"
8. Kaylin Washmuth Hamilton 8'00.00"
 
Graduate Service Inc. first financial bank Stevens Mercy Health