Girls Track - All Conference

Awards
AWARD NAME SCHOOL
Coach of the Year Tony Affatato Mason
Field Athlete of the Year Jillian Yates Oak Hills
Runner of the Year Faith Tang Mason
Runner of the Year Azariyah Bryant Lakota East

First Team
NAME SCHOOL EVENT
Azariyah Bryant Lakota East 100 Meter Dash
Azariyah Bryant Lakota East 200 Meter Dash
Ava Arengo Mason 400 Meter Dash
Keniya Dexter Princeton 800 Meter Run
Carly Spletzer Lakota East 1600 Meter Run
Manuela Capiello Mason 3200 Meter Run
Chloe Amlin Oak Hills 100 Meter High Hurdles
Faith Tang Mason 300 IM Hurdles
Princeton 400 Meter Relay
Princeton 800 Meter Relay
Princeton 1600 Meter Relay
Mason 3200 Meter Relay
Andrea Burke Mason Shot Put
Jillian Yates Oak Hills Discus
Madison Roshelle Princeton Long Jump
Annika Kinley Lakota West High Jump
Grace Hicks Lakota West Pole Vault

Second Team
NAME SCHOOL EVENT
Summer Swartwout Colerain 100 Meter Dash
Summer Swartwout Colerain 200 Meter Dash
Annika Kinley Lakota West 400 Meter Dash
Carly Spletzer Lakota East 800 Meter Run
Erica Fennimore Mason 1600 Meter Run
Eva Hensley Oak Hills 3200 Meter Run
Faith Tang Mason 100 Meter High Hurdles
Katelyn Mizer Mason 300 IM Hurdles
Colerain 400 Meter Relay
Mason 800 Meter Relay
Mason 1600 Meter Relay
Princeton 3200 Meter Relay
Bri Harris Lakota East Shot Put
Aneesa Barge Mason Discus
Camiyah James Lakota East Long Jump
Lauren Barnes Sycamore High Jump
Anagha Rao Mason Pole Vault

Third Team
NAME SCHOOL EVENT
Bella Williams Princeton 100 Meter Dash
Bella Williams Princeton 200 Meter Dash
Jada Irwin Fairfield 400 Meter Dash
Ellie Bevan Mason 800 Meter Run
Kelsi Harris Lakota East 1600 Meter Run
Victoria Schwegmann Sycamore 3200 Meter Run
Victoria Washington Sycamore 100 Meter High Hurdles
Lela Walker Sycamore 300 IM Hurdles
Mason 400 Meter Relay
Lakota West 800 Meter Relay
Sycamore 1600 Meter Relay
Lakota East 3200 Meter Relay
Jillian Yates Oak Hills Shot Put
Jayla Swain Fairfield Discus
Kierra Morris Princeton Long Jump
Taylor Whitton Lakota East High Jump
Ainsley Schaufele Mason Pole Vault

Honorable Mention
NAME SCHOOL EVENT
Desirea Sanderson Colerain 100 Meter Dash
Abby Love Mason 200 Meter Dash
Abby Slife Mason 400 Meter Dash
Carlie Condit Mason 800 Meter Run
Abby Muglia Mason 1600 Meter Run
Erica Fennimore Mason 3200 Meter Run
Katelyn Mizer Mason 100 Meter High Hurdles
Kylie Diley Lakota West 300 IM Hurdles
Lakota East 400 Meter Relay
Colerain 800 Meter Relay
Lakota East 1600 Meter Relay
Oak Hills 3200 Meter Relay
Leelah McGuire Middletown Shot Put
Trenity McDaniel Princeton Discus
Emilia Capiello Mason Long Jump
Sevi Tutuncu Sycamore High Jump
Sasha Gordeyeva Sycamore Pole Vault

 
first financial bank Stevens Mercy Health Kenneth Lindsay - Allstate Agent