Boys Track

100 Meter Dash
  NAME TIME
1. Ryan Linenkugel (Jr), Oak Hills 11.44
2. Israel Conner (So), Oak Hills 11.63
3. Cornellius Boyd (So), Oak Hills 11.80
4. Tion Starr (Jr), Oak Hills 11.89
200 Meter Dash
  NAME TIME
1. Brayden Holland (Sr), Oak Hills 23.68
1. Cornellius Boyd (So), Oak Hills 23.68
400 Meter Dash
  NAME TIME
1. Brayden Holland (Sr), Oak Hills 50.39
2. Demar Parker (Sr), Oak Hills 53.64
3. Tion Starr (Jr), Oak Hills 53.90
800 Meter Run
  NAME TIME
1. Brayden Holland (Sr), Oak Hills 1:59.67
2. EJ Schneider (Sr), Oak Hills 2:00.49
3. David Surman (Sr), Oak Hills 2:03.75
1600 Meter Run
  NAME TIME
1. EJ Schneider (Sr), Oak Hills 4:33.67
2. David Surman (Sr), Oak Hills 4:49.26
3200 Meter Run
  NAME TIME
1. EJ Schneider (Sr), Oak Hills 10:17.28
2. Parker Trippel (Sr), Oak Hills 11:37.61
110 Meter High Hurdles
  NAME TIME
1. Ryan Linenkugel (Jr), Oak Hills 15.36
2. Kosi Mkwananzi (Sr), Oak Hills 16.01
3. Matthew Bertram (Jr), Oak Hills 16.11
300 Meter IM Hurdles
  NAME TIME
1. Ryan Linenkugel (Jr), Oak Hills 41.61
2. Kosi Mkwananzi (Sr), Oak Hills 42.29
3. Matthew Bertram (Jr), Oak Hills 42.52
400 Meter Relay
  NAME TIME
1. Oak Hills 44.61
800 Meter Relay
  NAME TIME
1. Oak Hills 1:33.00
1600 Meter Relay
  NAME TIME
1. Oak Hills 3:33.35
3200 Meter Relay
  NAME TIME
1. Oak Hills 8:11.88
Shot Put
  NAME DIST/HT
1. Aidan Whitaker (Sr), Oak Hills 41'05.00"
2. Jamere Haywood (Jr), Oak Hills 40'09.00"
Discus
  NAME DIST/HT
1. Aidan Whitaker (Sr), Oak Hills 108'01.00"
2. Jamere Haywood (Jr), Oak Hills 99'01.00"
Long Jump
  NAME DIST/HT
1. Ryan Linenkugel (Jr), Oak Hills 21'05.00"
2. Kosi Mkwananzi (Sr), Oak Hills 20'06.00"
3. Elias Wheeler (Sr), Oak Hills 20'04.50"
High Jump
  NAME DIST/HT
1. Elias Wheeler (Sr), Oak Hills 5'10.00"
2. Amon'tae Johnson (Sr), Oak Hills 5'08.00"
2. Dakota Randazzo (Jr), Oak Hills 5'08.00"
Pole Vault
  NAME DIST/HT
1. Matthew Bertram (Jr), Oak Hills 12'00.00"

Dick's Sporting Goods Beacon Orthopedics & Sports Medicine Phelan Insurance Agency Jake Sweeney Automotive